Małgorzata Kożuchowska w stylizacji jak Jennifer Lopez 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Małgorzata Kożuchowska w zjawiskowej sukience jak Jennifer Lopez!

Aktorka kusi głębokim dekoltem!

Aleksandra Frankowska 19 sierpnia 2020 11:30
Małgorzata Kożuchowska w stylizacji jak Jennifer Lopez 2020
Fot. Instagram

Jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek, Małgorzata Kożuchowska, znana jest ze swojego wyczucia stylu i trendów. Gwiazda niemal nigdy nie popełnia modowych faux pas i zawsze wygląda olśniewająco. Spektakularne kreacje spotykają się z zachwytem wśród licznego grona jej fanów. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie zaprezentowała się w sukience łudząco podobnej do tych, które chętnie wybiera latynoska gwiazda muzyki pop, Jennifer Lopez. Czy Kożuchowska inspirowała się J.Lo?

Legendarna sukienka Jennifer Lopez z gali Grammy 2000

Latynoska wokalistka zapisała się na kartach historii swoją kreacją, którą założyła podczas gali Grammy w 2000 roku. Nominowana wówczas za piosenkę Let’s Get Loud, nie otrzymała jednak statuetki. Mimo to, jej oszałamiający dekolt zrobił furorę, a o jej sukni projektu Vercase mówiły media na całym świecie.

Suknia J.Lo z 2000 roku inspiracją dla innych projektantów

O kreacji wokalistki mówiło się tak wiele, że wszyscy chcieli ją odtworzyć, dorównując tym samym kreatywnej wizji Donatelli Versace. Sama projektantka postanowiła stworzyć kolejną suknię inspirowaną poprzednim projektem, w której mediolański Fashion Week zamknął nie kto inny, jak sama Jennifer Lopez.

Małgorzata Kożuchowska w sukni jak Jennifer Lopez

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, Małgorzata Kożuchowska zapozowała w przepięknej, zielonej sukni z imponującym dekoltem. Fani od razu zauważyli podobieństwo do legendarnych stylizacji J.Lo. Pozująca na łódce aktorka ubrana w kwiecistą kreację i granatowe, przeciwsłoneczne okulary, życzyła swoim obserwatorom dobrej nocy. Wielu z nich nie mogło jednak tej nocy spać, wciąż pisząc niezwykłe komplementy pod zdjęciem gwiazdy, która łudząco przypominała latynoską wokalistkę! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak humory? Kto pracuje, a kto wypoczywa? Jak znosicie upały? #buziak #poniedziałek #upał #klima #koniecwakacji

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby hairs and moñitos ✨✨

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.