Mariusz-Jakubowski-Top-Model-2020b
Fot. Instagram/jakubowskijakubowski
Top Model 2020

Top Model 2020. Przystojny blondyn Mariusz Jakubowski, czy odpadnie z programu?

Dlaczego wziął udział w programie Top Model?

Redakcja VIVA! 19 października 2020 19:31
Mariusz-Jakubowski-Top-Model-2020b
Fot. Instagram/jakubowskijakubowski

Trwa 9. edycja programu Top Model 2020. W programie zostali już najlepsi kandydaci, w tym przystojny blondyn Mariusz Jakubowski. Jego największymi rywalami są: Ernest Morawski, Mikołaj Śmieszek czy Łukasz Bogusławski. W najbliższym programie we wtorek 20 października 2020, Mariusz stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem, miłosną sesją z byłą uczestniczką Klaudią el Dursi. Czy poradzi sobie z tym trudnym zadaniem. Kim jest Mariusz Jakubowski, skąd pochodzi i jakie ma wymiary? Co o nim wiemy?

Kim jest Mariusz Jakubowski z Top Model 2020?

Mariusz Jakubowski ma 25 lat. Jest nie tylko bardzo przystojnym młodym mężczyzną, ale również bardzo ambitnym. Mimo młodego wieku, może pochwalić się imponującymi sukcesami zawodowymi. Mariusz specjalizuje się w naukach o zarządzaniu żywnością, prowadzi własną firmę i zajmuje się fermentacją, w tym kombuchą – napojem o zbawiennych dla organizmu właściwościach. Udział w programie traktuje, jako swoje kolejne wyzwanie. Mariusz jest bardzo wysportowany, co pomaga mu w wykonywaniu zadań w Top Model, jest serdeczny i przyjacielski. Doskonale porozumiewa się z uczestnikami w programie. Ma również aktywny Instagram, na którym obserwuje go obecnie ponad 60 tys. użytkowników. Czy to on jest Waszym faworytem?

Top Model 9. edycja 2020 - uczestnicy

Mariusz Jakubowski jest jednym z 14 mieszkańców domu modelek i modeli w tej edycji programu. Poza nim do Top Model 9 dostali się Weronika Kaniewska (uczestniczka otrzymała złoty bilet), Dominik Berażański (zdobywca srebrnego biletu), Weronika Płocka, Ernest Morawski, Wiktoria Chorążak, Łukasz Bogusławski, Dominic D’Angelica, Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.