Kim-jest-Ernest-Morawski-Top-Model-2020
Fot. Instagram/ErnestMorawski
Top Model 2020

Top Model 2020. Kim jest niesamowity Ernest Morawski? Czy osiągnie sukces w branży mody?

Ile ma wzrostu i czy ma dziewczynę?

Redakcja VIVA! 16 października 2020 19:31
Kim-jest-Ernest-Morawski-Top-Model-2020
Fot. Instagram/ErnestMorawski

Najnowsza edycja programu Top Model trwa, to już 9. edycja i trzeba przyznać, że trzyma w napięciu. Oprócz naprawdę pięknych kobiet tj. Patrycja Sobolewska czy Weronika Kaniewska, w tej edycji wyraźnie wyróżniają się mężczyźni. Jednym z najprzystojniejszych jest niewątpliwie Ernest Morawski, ale serca widzów zdobyli również Dominic D'Angelica, Mikołaj Śmieszek czy Mariusz Jakubowski. Niestety z programu odpadł już faworyt internatów Dominik Bereżański. Jaki jest i skąd pochodzi Ernest Morawski?

Kim jest Ernest Morawski, czy ma dziewczynę, jakiego jest wzrostu?

Ernest Morawski zachwycił jurorów od pierwszego castingu. Na wybieg wszedł pewny siebie, doskonale się poruszał, miał piękne zadbane ciało, a co najważniejsze ujął spojrzeniem i oryginalną oprawą oczu. Jego ciemne oczy i brwi zrobiły wrażenie na Kasi Sokołowskiej i Joannie Krupie. Marcin Tyszka i Dawid Woliński również docenili jego urodę. Ernest Morawski ma 20 lat i 185 cm wzrostu i waży 67 kg, pochodzi z Trzcińsko-Zdrój. Jest bardzo aktywny na instagramie, obecnie obserwuje go ponad 50 tys. użytkowników. Podczas odcinków można było zaobserwować wielką determinację Ernesta, ale jednocześnie dużą pewność siebie. Niektórzy uczestnicy domu modelek wielokrotnie podkreślali, że jego wypowiedzi nie są do końca taktowne. Najprawdopodobniej Ernest nie ma dziewczyny. Co piszą na jego temat w social mediach?

Wowww ale jestes przystojny 🔥💪

Jak zobaczyłam to zdjęcie to od razu skojarzyło mi sie z zorro, brakuje ci czarnego konia tylko 🙈🖤

a Cię widzę w kampanii dla Gucci i na okładce GQ. Niesamowity talent masz kolego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jak wrażenia po bootcampie? 😁 #topmodel #topmodelpolska

Post udostępniony przez Ernest Morawski (@ernest.morawski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥶

Post udostępniony przez Ernest Morawski (@ernest.morawski)

TAGI #Top Model

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.