Kim-jest-Ernest-Morawski-Top-Model-2020
Fot. Instagram/ErnestMorawski
Top Model 2020

Top Model 2020. Kim jest niesamowity Ernest Morawski? Czy osiągnie sukces w branży mody?

Ile ma wzrostu i czy ma dziewczynę?

Redakcja VIVA! 16 października 2020 19:31
Kim-jest-Ernest-Morawski-Top-Model-2020
Fot. Instagram/ErnestMorawski

Najnowsza edycja programu Top Model trwa, to już 9. edycja i trzeba przyznać, że trzyma w napięciu. Oprócz naprawdę pięknych kobiet tj. Patrycja Sobolewska czy Weronika Kaniewska, w tej edycji wyraźnie wyróżniają się mężczyźni. Jednym z najprzystojniejszych jest niewątpliwie Ernest Morawski, ale serca widzów zdobyli również Dominic D'Angelica, Mikołaj Śmieszek czy Mariusz Jakubowski. Niestety z programu odpadł już faworyt internatów Dominik Bereżański. Jaki jest i skąd pochodzi Ernest Morawski?

Kim jest Ernest Morawski, czy ma dziewczynę, jakiego jest wzrostu?

Ernest Morawski zachwycił jurorów od pierwszego castingu. Na wybieg wszedł pewny siebie, doskonale się poruszał, miał piękne zadbane ciało, a co najważniejsze ujął spojrzeniem i oryginalną oprawą oczu. Jego ciemne oczy i brwi zrobiły wrażenie na Kasi Sokołowskiej i Joannie Krupie. Marcin Tyszka i Dawid Woliński również docenili jego urodę. Ernest Morawski ma 20 lat i 185 cm wzrostu i waży 67 kg, pochodzi z Trzcińsko-Zdrój. Jest bardzo aktywny na instagramie, obecnie obserwuje go ponad 50 tys. użytkowników. Podczas odcinków można było zaobserwować wielką determinację Ernesta, ale jednocześnie dużą pewność siebie. Niektórzy uczestnicy domu modelek wielokrotnie podkreślali, że jego wypowiedzi nie są do końca taktowne. Najprawdopodobniej Ernest nie ma dziewczyny. Co piszą na jego temat w social mediach?

Wowww ale jestes przystojny 🔥💪

Jak zobaczyłam to zdjęcie to od razu skojarzyło mi sie z zorro, brakuje ci czarnego konia tylko 🙈🖤

a Cię widzę w kampanii dla Gucci i na okładce GQ. Niesamowity talent masz kolego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jak wrażenia po bootcampie? 😁 #topmodel #topmodelpolska

Post udostępniony przez Ernest Morawski (@ernest.morawski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥶

Post udostępniony przez Ernest Morawski (@ernest.morawski)

TAGI #Top Model

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.