Łukasz-Bogusławski-Top-Model-2020c
Fot. Instagram/lookashh
Top Model 2020

Top Model 2020. Oryginalna uroda i temperament! Kim jest Łukasz Bogusławski?

Uczestnik 9. edycji programu Top Model zaskakuje!

Redakcja VIVA! 18 października 2020 11:31
Łukasz-Bogusławski-Top-Model-2020c
Fot. Instagram/lookashh

Trwa 9. edycja programu Top Model 2020. Z programu z tygodnia na tydzień opuszczają program kolejni uczestnicy. W domu modelek i modeli pozostali już najlepsi, którzy doskonale wywiązują się z zdań które wymyśla dla nich jury. Jednym z ciekawszych osobowości jest Łukasz Bogusławski, który od pierwszego castingu wzbudził kontrowersje i uznanie jurorów. Łukasz pochodzi z Warszawy, wyróżnia się bardzo oryginalną urodą i jak się okazuje również niezwykłą osobowością. Łukasz Bogusławski ma 21 lat i mierzy 189 cm wzrostu. W programie najlepiej porozumiewa się Dominikiem D’Angelica, a jego największym rywalem jest niewątpliwie Ernest Morawski.

Jaki jest Łukasz Bogusławski z programu Top Model 2020?

Łukasz Bogusławski ma 21 lat, pochodzi z Warszawy i ma brata. Jest wysoki, mierzy 198 cm wzrostu, dlatego od 14-tego roku życia gra w koszykówkę. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia - w 2018 roku drużyna, w której gra, zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski. Łukasz jest bardzo empatyczny, ambitny i towarzyski, motywują go sukcesy dlatego czasami ciężko znosi nie udane sesje podczas programu Top Model. Zyskał uznanie jurorów, którzy bardzo cenią sobie jego pracę i motywację. Co na temat Łukasza Bogusławskiego piszą jego fani na Instagramie?

(...) Po dzisiejszym odcinku jestem Twoją jeszcze większą fanką. Oprócz nietuzinkowej urody, masz także genialną osobowość. Nie brakuje Ci poczucia humoru, masz dystans do siebie i potrafisz wybrnąć z klasą z sytuacji, w której ktoś Ci dokucza. oby tak dalej.

Jakie oczy pięknie wyglądasz tak nie typowo i się wyróżniasz według mnie tacy jak ty powinni się pokazywać wszędzie i przyzwyczaić ludzi do faktu że każdy jest inny i każdy inaczej wygląda

Niesamowita uroda, jesteś świetny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dwa

Post udostępniony przez Łukasz Bogusławski (@lookashh)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@lobaczewskimaks x @iza.iza x @siwagnida

Post udostępniony przez Łukasz Bogusławski (@lookashh)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.