Marcin Brzeziński 26 października 2016 17:30
1/15
Styl Hillary Clinton
Copyright @Getty Images
1/15

Dziś urodziny obchodzi Hillary Clinton, demokratyczna kandydatka na urząd prezydenta USA. Ostatnie dni są dla niej szczególne. Kłopoty, które ściągnął na siebie swoimi mizoginicznymi wypowiedziami Donald Trump i mocne poparcie Michelle Obamy dały jej w końcu wymarzone prowadzenie w sondażach. Nic dziwnego, że każdy aspekt życia Hillary Clinton budzi coraz większe zainteresowanie. Sporą popularność zyskało na przykład konto na Instagramie zatytułowane @hillarystreetstyle. Prowadzi go pragnącą pozostać anonimową prawniczka z Nowego Yorku. Ta zagorzała fanka demokratycznej kandydatki na prezydenta USA z wielkim poświęceniem udowadnia, że Hillary Clinton ubiera się równie modnie jak… Angelina Jolie, Julianne Moore czy nawet Beyoncé. Dzień po dniu zestawia zdjęcia swej idolki oraz gwiazd Hollywood i nieodmiennie wyciąga jeden wniosek, że… to jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie!  

 

Hillary Clinton to według anonimowej prawniczki z Nowego Yorku jedna z najlepiej ubranych kobiet świata.

 

Polecamy też: Michelle Obama obchodzi 52. urodziny! Przypomnijmy sobie jej najlepsze stylizacje!

 

Garderoba pani Clinton

My nie mamy tak wysokiego mniemania o stylu pani Clinton, ale musimy przyznać, że przez lata znacznie się zmienił (raczej na lepsze!). Jako studentka Wellesley College, a potem Yale Law School Hillary nie stroniła od kreacji w stylu dzieci kwiatów. Jako żona prezydenta Billa Clintona wybierała głównie bezpieczne pastelowe kostiumy. Gdy została senator i sekretarz stanu pokochała garnitury we wszystkich kolorach tęczy. Na swoim koncie na Twitterze przedstawiała się nawet jako „pantsuit aficionado” czyli „wielbicielka garniturów”, a dopiero potem… „kandydatka na urząd prezydenta”. Podczas kampanii prezydenckiej kandydatka Demokratów nie zrezygnowała ze swoich ulubionych zestawów ze spodniami, ale wprowadziła też do swej garderoby ubrania z metkami wielkich projektantów. Ale po co tym dłużej mówić! Najlepiej to zobaczyć na własne oczy! Zapraszamy do naszej galerii, w której skrupulatnie wybraliśmy zdjęcia pokazujące ewolucję stylu Hillary Clinton!

 

Hillary Clinton w w tweedowym żakiecie Giorgio Armaniego, 2016

 

Polecamy też: Hillary Clinton pokochała wielkich projektantów! Więc na stroje podczas kampanii prezydenckiej wydała…

 

 

 

5/15
Styl Hillary Clinton
Copyright @East News
5/15
10/15
Styl Hillary Clinton
Copyright @East News
10/15

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.