VIVA! 27 września 2016 15:39
1/8
Hillary Clinton i Donald Trump z rodzinami podczas debaty
Copyright @
1/8

Wczoraj w Hofstra University w Hempstead w Nowym Jorku odbyła się pierwsza z trzech debat prezydenckich Hillary Clinton i Donalda Trumpa. Było gorąco. Zarówno kandydat Republikanów jak i kandydatka Demokratów wzbudzają kontrowersje. Padło wiele niewygodnych pytań i zarzutów. Emocje wzbudziły także rodziny kandydatów, które towarzyszyły im w trakcie tego ważnego wydarzenia.

 

Światowe media obiegła fotografia, na której małżonkowie polityków Melania Trump i Bill Clinton podali sobie ręce Z uśmiechem na ustach wymienili uprzejmości przed rozpoczęciem debaty. Udokumentowano też, jak były prezydent USA z ramienia Demokratów uścisnął też ręce Donaldowi Trumpowi Jr. i Tiffany Trump. W trakcie kampanii rodziny Trumpa i Clinton nie pojawiają się wspólnie na oficjalnych wydarzeniach. Jednak nie jest tajemnicą, że w przeszłości łączyły ich przyjazne stosunki. Za dowód może posłużyć choćby zdjęcie z 2005 roku ze ślubu Donalda Trumpa z trzecią żoną, Melanią, na którym obecny kandydat Republikanów śmieje się i żywo dyskutuje z małżeństwem Clintonów. Wtedy jeszcze nikt się nie spodziewał, że relacje Donalda i Hillary ochłodzą się z powodów politycznych.

 

Żonie Trumpa, Melanii towarzyszyły dzieci kandydata - Ivanka, Eric, Donald Trump Jr i Tiffany Trump. U boku Billa Clintona nie mogło zabraknąć córki, Chelsea, która dumnie wspierała mamę z pierwszego rzędu na publiczności. Towarzyszył jej mąż, Marc Mezvinsky.

 

Polecamy też: Chelsea Clinton i Ivanka Trump. Tylko jedna będzie Pierwszą Córką USA. Czy ich przyjaźń to wytrzyma?

 

Donald Trump zaatakuje Billa Clintona?

Przed debatą Donald Trump zasugerował, że podczas wydarzenia poruszy temat licznych seksualnych skandali Billa Clintona, a w mediach zawrzało. Jednak nie sięgnął po tę broń. Po debacie stwierdził, że nie zrobił tego ze względu na szacunek do Chelsea Clinton, która od dzieciństwa przyjaźni się z jego córką, Ivanką. Czy tak rzeczywiście było? Możliwe. Kandydat Republikanów nie wyklucza jednak, że poruszy temat byłego prezydenta podczas kolejnych debat.

 

Polecamy też: Donald Trump: „Jako prezydent zrobiłbym kawał dobrej roboty”. Wywiad z milionerem i jego żoną Melanią

2/8
Debata prezydencka Trump Clinton
Copyright @Getty Images
2/8

Hillary Clinton i Donald Trump w trakcie pierwszej z czterech planowanych debat prezydenckich.

3/8
Bill Clinton i Melania Trump w trakcie debaty prezydenckiej
Copyright @Getty Images
3/8

Małżonkowie kandydatów  - Bill Clinton i Melania Trump podali sobie ręce przed debatą prezydencką.

4/8
Debata prezydencka Trump Clinton
Copyright @Getty Images
4/8

Bill Clinton podaje rękę Ericowi Trumpowi, synowi kandydata Republikanów na prezydenta USA przed debatą prezydencką.

5/8
Debata prezydencka Trump Clinton
Copyright @Getty Images
5/8

Podczas debaty prezydenckiej Donalda Trumpa wspierały jego dzieci. Na zdjęciu: Tiffany Trump, Eric Trump, Donald Trump Jr.

6/8
Debata prezydencka Trump Clinton
Copyright @Getty Images
6/8

Donald Trump z żoną Melanią i dziećmi - Ivanką i Donaldem Trumpem Jr. na debacie prezydenckiej.

7/8
Debata prezydencka Trump Clinton
Copyright @Getty Images
7/8

Hillary Clinton podczas debaty wspierał mąż Bill i córka Chelsea.

8/8
Debata prezydencka Trump Clinton
Copyright @Getty Images
8/8

Bill Clinton z córką Chelsea i jej mężem Markiem Mezvinsky'im podczas debaty Clinton-Trump.

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.