VIVA! 21 września 2016 10:20
1/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @Getty Images
1/7

Przyjaźń Ivanki Trump i Chelsea Clinton wystawiona jest na wielką próbę. Ich rodzice stanęli przeciwko sobie w walce o fotel prezydenta USA. Do tej pory córki Donalda Trumpa i Hillary Clinton były ze sobą blisko. Uwielbiały spędzać czas na „podwójnych randkach” ze swoimi mężami w knajpkach na Manhattanie. Teraz unikają pokazywania się razem. W sierpniu Donald Trump powiedział, że wolałby, żeby się nie lubiły. „To byłoby łatwiejsze”, stwierdził. Tymczasem obie twierdzą, że ich przyjaźń ma się świetnie. „Nie jesteśmy kandydatami. Jesteśmy córkami kandydatów. Pozostajemy ze sobą blisko, może trochę mniej publicznie. Wspieramy się”,  mówi Ivanka. A Chelsea dodaje, że absolutnie nadal są przyjaciółkami. Liczy też na to, że Ivanka nie będzie zawsze i we wszystkim popierała ojca. Obie dzieli teraz bardzo wiele ale i bardzo wiele łączy. Zobaczcie w czym są do siebie podobne.

 

Polecamy też: Donald Trump: „Jako prezydent zrobiłbym kawał dobrej roboty”. Wywiad z milionerem i jego żoną Melanią

2/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @Getty Images/East News
2/7

1. Chelsea urodziła się w 1980 roku. Do Białego Domu wprowadziła się jako trzynastolatka gdy jej ojciec Bill po raz pierwszy został prezydentem. Jest jedynaczką.

Ivanka przyszła na świat w 1981 roku. Ma dwóch braci rodzonych i jednego przyrodniego. Gdy miała 10 lat jej rodzice - Donald i Ivana Trumpowie rozwiedli się.

3/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @East News
3/7

2. Ivanka była śliczną dziewczynką. Już jako czternastolatka zaczęła karierę w modelingu. Później poprowadziła konkurs piękności Miss Teen i rodzinne reality show.

Chelsea nie należała do piękności. Kiedy w 1983 roku jej ojciec Bill został prezydentem w programie satyrycznym porównano ją do… psa. Ona również ma w życiorysie epizod telewizyjny. Po studiach krótko pracowała w stacji NBC, gdzie robiła wywiady ze znanymi ludźmi.

4/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @East News
4/7

3. Chelsea jest bardzo starannie wyedukowana. Studiowała na trzech uniwersytetach zanim zdecydowała się co chce robić w życiu. Była studentką w Stanford, na Oxfordzie, na kierunku stosunki międzynarodowe i na Uniwersytecie Columbia na kierunku zdrowie publiczne.

Ivanka dla studiów porzuciła modeling. Studiowała w Wharton Business School na Uniwersytecie Pensylwania.

5/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @Getty Images/East News
5/7

4. Mąż Ivanki Jared Kushner jest biznesmenem z branży nieruchomości. Pochodzi z rodziny ortodoksyjnych Żydów. Da niego Ivanka przeszła na judaizm. Para wzięła ślub w 2009 roku, na weselu, które odbyło się w klubie golfowym Bedmister bawiło się 300 osób.

Chelsea wyszła za mąż w 2010 za kolegę ze studiów, właściciela funduszu hedgingowego Marca Mezvinsky’ego. Marc jest Żydem, ceremonia była prowadzona przez rabina i pastora. Na wesele do Rhinebeck przybyło 500 gości. Suknie ślubne zarówno Chelsea, jak i Ivanki projektowała Vera Wang.

6/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @East News
6/7

5. Ivanka pół roku temu została matką po raz trzeci. Urodziła syna Theodora. Ma także pięcioletnią córkę Arabellę i dwuletniego syna Josepha.
Chelsea urodziła syna Aidana cztery miesiące temu. Jej pierwsza córka, Charlote ma dwa lata.

7/7
Ivanka Trump i Chelsea Clinton
Copyright @East News
7/7

6.Ivanka prowadzi własne interesy. Jak ojciec działa w nieruchomościach, ma też swój sklep internetowy z odzieżą i akcesoriami. Prowadzi portal dla kobiet #WomanWhoWork, który ma im pomagać w budowaniu kariery, doradzać w sprawach rodzicielstwa, stylu, urody i zdrowego stylu życia. Ma biuro w słynnym Trump Tower, biurowcu Donalda.
Chelsea pracuje w charytatywnej fundacji, którą założył jej ojciec. Aby podkreślić jej rolę nazwał ją Fundacją Billa, Hillary i Chelsea Clintonów.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.