Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Córka Cindy Crawford zaprojektuje własną kolekcję dla Karla Lagerfelda! Co w niej znajdziemy?

Sabina Zięba 18 stycznia 2018 17:30
Fot. East News

Kariera Kai Gerber cały czas nabiera rozpędu! Córka Cindy Crawford od momentu debiutu na pokazie Calvina Kleina we wrześniu ubiegłego roku bez przerwy angażuje się w nowe projekty. Oprócz chodzenia po wybiegach podczas wielu tygodni mody, zaprojektowała torebkę dla Marca Jacobsa, a także wraz z bratem wzięła udział w najnowszej kampanii CK. Teraz 16-letnia modelka, łącząc siły z Karlem Lagerfeldem, zaprojektuje własną kolekcję! Co w niej znajdziemy?

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Kolekcja Karl Lagerfeld x Kaia

Od 1998 roku Karl oprócz sprawowania stanowiska dyrektora artystycznego domu mody Chanel z powodzeniem prowadzi własną markę. Początkowo nazywała się Lagerfeld Gallery, lecz w 2006 roku zmienił on nazwę na Karl Lagerfeld. Projektant przez lata angażował się w wiele kolaboracji, m. in. z marką VANS. Teraz postanowił zaprosić do współpracy młodziutką Kaię Gerber. W kolekcji kapsułowej Karl Lagerfeld x Kaia znajdziemy ubrania ready-to-wear oraz akcesoria (buty, okulary i biżuterię). Ma ona odzwierciedlać połączenie stylu młodej gwiazdy i paryską estetykę projektanta.

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

Paolo Righi, prezes marki Karl Lagerfeld, powiedział w wywiadzie dla portalu WWD: „Kiedy Karl po raz pierwszy powiedział nam o swoim pomyśle kolaboracji z Kaią Gerber, byliśmy niezwykle podekscytowani potencjałem i siłą pokazania tych dwóch światów za pomocą jednej kolekcji. (...) Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy z Kaią w Los Angeles i naszym studiu w Paryżu. Jako projektantka ma niesamowicie jasną wizję, pasję i zaangażowanie, a kolekcja z pewnością zainspiruje wiele młodych kobiet”. Będzie w sprzedaży od września tego roku na na stronie internetowej Karl.com.
 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.