Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Córka Cindy Crawford zaprojektuje własną kolekcję dla Karla Lagerfelda! Co w niej znajdziemy?

Sabina Zięba 18 stycznia 2018 17:30
Fot. East News

Kariera Kai Gerber cały czas nabiera rozpędu! Córka Cindy Crawford od momentu debiutu na pokazie Calvina Kleina we wrześniu ubiegłego roku bez przerwy angażuje się w nowe projekty. Oprócz chodzenia po wybiegach podczas wielu tygodni mody, zaprojektowała torebkę dla Marca Jacobsa, a także wraz z bratem wzięła udział w najnowszej kampanii CK. Teraz 16-letnia modelka, łącząc siły z Karlem Lagerfeldem, zaprojektuje własną kolekcję! Co w niej znajdziemy?

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford wzięły udział w najnowszej kampanii znanego projektanta! Zobaczcie, które z nich wypadło lepiej

Kolekcja Karl Lagerfeld x Kaia

Od 1998 roku Karl oprócz sprawowania stanowiska dyrektora artystycznego domu mody Chanel z powodzeniem prowadzi własną markę. Początkowo nazywała się Lagerfeld Gallery, lecz w 2006 roku zmienił on nazwę na Karl Lagerfeld. Projektant przez lata angażował się w wiele kolaboracji, m. in. z marką VANS. Teraz postanowił zaprosić do współpracy młodziutką Kaię Gerber. W kolekcji kapsułowej Karl Lagerfeld x Kaia znajdziemy ubrania ready-to-wear oraz akcesoria (buty, okulary i biżuterię). Ma ona odzwierciedlać połączenie stylu młodej gwiazdy i paryską estetykę projektanta.

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

Paolo Righi, prezes marki Karl Lagerfeld, powiedział w wywiadzie dla portalu WWD: „Kiedy Karl po raz pierwszy powiedział nam o swoim pomyśle kolaboracji z Kaią Gerber, byliśmy niezwykle podekscytowani potencjałem i siłą pokazania tych dwóch światów za pomocą jednej kolekcji. (...) Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy z Kaią w Los Angeles i naszym studiu w Paryżu. Jako projektantka ma niesamowicie jasną wizję, pasję i zaangażowanie, a kolekcja z pewnością zainspiruje wiele młodych kobiet”. Będzie w sprzedaży od września tego roku na na stronie internetowej Karl.com.
 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.