Jaka_bielizne_lubia_nosza_ksiezna_Meghan_kate
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Jaką bieliznę noszą księżna Meghan i księżna Kate? Czy znajdziesz taką na wiosnę 2020?

To ona chroni je przed porywami wiatru!

Marcin Brzeziński 7 maja 2020 15:29
Jaka_bielizne_lubia_nosza_ksiezna_Meghan_kate
Fot. Getty Images

Brytyjska prasa nie ustaje w tropieniu sekretów garderoby księżnej Meghan i księżnej Kate. Tym razem zajęła się ich… bielizną! Jak wszyscy wiemy, powodem najczęstszych i najbardziej kłopotliwych wpadek gwiazd jest właśnie ona. Prześwitujący przez bluzkę źle dobrany stanik, czy majtki, które mignęły przy wysiadaniu z samochodu od razu stają się tematem tabloidów. Osobną kategorią wpadek związanych z bielizną są tak zwane „Marilyn Monroe moments”. O co chodzi? O scenę z filmu Słomiany wdowiec, w której gwiazda staje nad wywietrznikiem metra, a prąd powietrza unosi do góry jej sukienkę. Jak wiemy, żeby zapobiec podobnym przypadkom garderobiane królowej Elżbiety II wszywają w jej kreacje niewielkie ciężarki. A jak z niebezpieczeństwami związanymi z bielizną radzą sobie młodsze przedstawicielki rodziny królewskiej, czyli księżna Meghan i księżna Kate?

Jaką bielizną noszą księżna Meghan i Kate?

W rozmowie z dziennikiem Sun specjalista od etykiety Myka Meier twierdzi, że księżne stosują dwie strategie. Po pierwsze bardzo często zakładają bieliznę typu body. I to w kolorze cielistym. To eliminuje wpadki w rodzaju prześwitujący stanik czy odznaczające się majtki. Inny trik zmniejsza szanse na wystąpienie „momentu Marilyn”. Zdaniem Myki Meier księżne Meghan i Kate noszą bieliznę, która potęguje… tarcie pomiędzy nią a odzieżą wierzchnią. Mówiąc inaczej, księżne wybierają bieliznę na tyle szorstką, że w pewien sposób „przytrzymuje” sukienkę czy spódnicę. Jak pokazuje jednak historia nawet te sposoby nie ustrzegły obie panie przed wyjątkowo agresywnymi porywami wiatru… Myka Meier twierdzi, że te nieliczne przypadki nadają przedstawicielkom rodziny królewskiej bardziej ludzkiego charakteru. Bo jak wiemy z innego filmu z Marilyn Monroe: „Nikt nie jest doskonały”.

Księżna Kate zielone sukienki
Fot. Getty Images

Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.