Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 5 kwietnia 2019 08:44

Księżna Meghan zostanie mamą już za kilka dni. Żona księcia Harry'ego przez ostatnie miesiące nie zwalniała tempa, dzielnie towarzyszyła mężowi i z uśmiechem wypełniała królewskie obowiązki. Dzięki temu mieliśmy okazję bacznie przyglądać się jej ciążowym stylizacjom. Łatwo dało się zauważyć, że księżna odnalazła swój styl. Zawsze wyglądała bardzo kobieco, a jednocześnie stylowo i elegancko. Patrząc na jej kreacje nie sposób nie zwrócić uwagi na... modowy trik, który stosuje za każdym razem! I nie chodzi tylko o to, że sięga po "idealne" dla niej kolory, czyli odcienie niebieskiego, zieleni, beżu czy czerni. Zobaczcie, o co chodzi!  

1/5
Stylizacje księżnej Meghan z Maroko
Copyright @East News
1/5

Ciążowe stylizacje Meghan dla wielu mam mogą stanowić źródło inspiracji. Księżna Sussex w swoich kreacjach, zapewne za namową doradców i stylistów, wypracowała sobie wzór, który powiela podczas każdego doboru garderoby.

2/5
Copyright @East News
2/5

Stylizacje księżnej Meghan w ciąży można podzielić na dwa typy. Jednym z nich są te, które eksponują jej szczupłe łydki i wąskie kostki. Wówczas księżna prezentuje się w krótkich sukienkach z zabudowaną górą bądź takimi z nietypowym dekoltem. 

3/5
stylizacje księżnej Meghan podczas jej podróży do Australii
Copyright @Rex Features/East News,PA POOL/Associated Press/East News
3/5

Kreacje często podkreśla płaszczami lub żakietami i oczywiście klasycznymi szpilkami.

4/5
Copyright @East News
4/5

Drugim sposobem na odwrócenie uwagi od ciążowego brzuszka jest zabudowana góra, ozdobna biżuteria oraz sukienki odcięte pod biustem.

5/5
Księżna Meghan podczas wizyty w Australii nosi rzeczy australijskich projektantów
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News,Rex Features/East News
5/5

Wygląda na to, że świetnie przetworzyła swój unikalny styl na potrzeby przyszłej mamy. Zwróciliście na to uwagę?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?