witryna H&M, sklep
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

H&M otwiera pierwsze sklepy stacjonarne podczas pandemii koronawirusa!

W jakich miastach będzie można wybrać się na zakupy?

Marta Baran 22 kwietnia 2020 10:00
witryna H&M, sklep
Fot. Getty Images

Pandemia koronawirusa znacznie wpłynęło na nasze życie. Od dłuższego czasu nie ma możliwości udać się na zakupy do popularnych sieciówek w centrach handlowych. Jednak szykują się poważne zmiany w tym kierunku. Według planu przedstawionego przez rząd w trzecim etapie zostaną otwarte galerię, w tym sklepy odzieżowe. Póki co nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ponieważ wszystko jest uzależnione od postępowania choroby. Według najnowszych informacji klienci skandynawskiej sieciówki H&M będa mogli wybrać się na wyczekiwane zakupy już teraz! Jak to możliwe? Musiały być spełnione odpowiednie warunki. Poznajcie szczegóły!

Gdzie H&M otwiera pierwsze sklepy stacjonarne?

Po dłuższej przerwie w końcu doczekaliśmy się ponownego otwarcia pierwszych sklepów H&M. Oczywiście są to lokale, które nie znajdują się na terenie centrum handlowego. Póki co marka zdecydowała się uruchomić cztery sklepy: w Katowicach, Zakopanem, Wrocławiu oraz Sopocie. Będą czynne w godzinach od 11 do 19, a klienci będą musieli zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie na Facebooku: 

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. W sklepach czekają na Was rękawiczki i żele dezynfekujące. Prosimy również o zachowanie bezpiecznego dystansu oraz dokonywanie płatności kartą płatniczą. Wasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników jest naszym największym priorytetem, dlatego dziękujemy za stosowanie się do powyższych wymagań.

Do tej pory mogliśmy robić zakupy wyłącznie internetowo. Sklep online przygotował wiele atrakcyjnych ofert produktów w promocyjnych cenach z najnowszych kolekcji. Zarówno w dziale z ubraniami, jak i dodatkami do wnętrz.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez H&M (@hm)

TAGI #H&M #moda

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.