Zobacz stylizacje gwiazd!

Sabina Zięba 2 lipca 2019 12:45

W poniedziałkowy wieczór 1 lipca w warszawskim Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji MMC. To pierwsza kolekcja resort w historii mody polskiej! Czym się charakteryzuje? Resort to międzysezonowe linie dedykowane najzamożniejszym klientom, którzy spędzają wakacje w nadmorskich kurortach. Najczęściej obejmują po prostu odzież letnią oraz plażową. Zazwyczaj cieszą się dużą popularnością i odnoszą sprzedażowy sukces.

Czy tak samo będzie z kolekcją MMC? Zobaczymy. Tymczasem postanowiliśmy się przyjrzeć, jakie gwiazdy pojawiły się na historycznym pokazie. Kto wyglądał najlepiej? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/9
pokaz MMC Resort 2020, Joanna Horodyńska
Copyright @ONS
1/9

Joanna Horodyńska postawiła na szykowny kombinezon marki Frankie w pięknym kolorze. Uwagę zwracają również niezwykłe ażurowe buty.

2/9
pokaz MMC Resort 2020, Malwina Wendzikowska
Copyright @ONS
2/9

Malwina Wendzikowska

3/9
pokaz MMC Resort 2020, Michał Piróg
Copyright @ONS
3/9

Michał Piróg

4/9
pokaz MMC Resort 2020, Ada Fijał
Copyright @ONS
4/9

Ada Fijał klasycznie wybrała mocny kolor. Tym razem był to pudrowy róż, którym zdecydowanie wyróżniała się spośród gości.

5/9
pokaz MMC Resort 2020, Joanna Krupa
Copyright @ONS
5/9

Joanna Krupa w ciąży promienieje! Gwiazda zachwyciła niezwykle eleganckim lookiem.

6/9
pokaz MMC Resort 2020, Dawid Woliński
Copyright @ONS
6/9

Dawid Woliński

7/9
pokaz MMC Resort 2020, Karolina Szostak
Copyright @ONS
7/9

Karolina Szostak

8/9
pokaz MMC Resort 2020, Tomasz Jacyków
Copyright @ONS
8/9

Tomasz Jacyków

9/9
pokaz MMC Resort 2020, Natasza Urbańska
Copyright @ONS
9/9

Natasza Urbańska chciała elegancki kombinezon przełamać obszerną bomberką, lecz to połączenie niestety nie zachwyciło...

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.