Biedronka
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Biedronka wprowadza zakupy online z dostawą do domu!

Sprawdź czy taka opcja jest dostępna w Twoim mieście

Redakcja VIVA! 10 kwietnia 2020 19:54
Biedronka
Fot. East News

Zakupy z Biedronki bez wychodzenia z domu? Taką możliwość sieć sklepów uruchomiła w piątek, aby ułatwić klientom robienie zakupów w czasie epidemii. Na razie opcja dostępna jest w 10 miastach w ponad 100 sklepach, a możliwa jest dzięki specjalnej aplikacji.

Zakupy online w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka chce zadbać o bezpieczeństwo klientów w czasie pandemii, oferując specjalne opcje. Jednym z udogodnień było wprowadzenie całodobowych sklepów stacjonarnych, co miało na celu rozłożenie ruchu klientów na 24 godziny. Dziś sieć wprowadza kolejne zmiany sprzyjające wygodnym zakupom, które będzie można zrobić bez wychodzenia z domu! Biedronka wprowadziła możliwość płatności za zakupy z dostawą do domu w 10 miastach w ponad 100 sklepach sieci poprzez aplikację mobilną Glovo. Z opcji mogą korzystać mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska i Sopotu. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około tysiąca produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Cena dostawy oferowanej przez Glovo to 9,99 złotych i nie ma ona żadnych limitów wagowych. Będziecie korzystać z zakupów online w Biedronce?  

koronawirus a zakupy
Fot. ADOBE STOCK

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…