HalfPrice 1
Fot. mat. pras. HalfPrice
PARTNER

Na święta zrobiło się luksusowo. A wszystko za sprawą nowej oferty Luxury Brands!

Gdzie jej szukać?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 grudnia 2021 15:29
HalfPrice 1
Fot. mat. pras. HalfPrice

Na święta zrobiło się luksusowo. A wszystko za sprawą nowej oferty - Luxury Brands - która pojawiła się w wybranych sklepach HalfPrice! Możecie zapytać HalfPrice, czym jest luksus? Odpowiedź jest prosta: wszystkim tym, co jest wyjątkowe, wysokiej jakości i od dziś dostępne dla każdego. Luksusem jest możliwość wyboru, świadome zakupy, niskie ceny i modne ubrania, dzięki którym można wyrazić siebie.

Czy luksus jest dla każdego?

Tak! Luksusowe marki z oferty Luxury Brands, już od jakiegoś czasu kierują swoje kolekcje do różnych pokoleń. Wyrazem tego jest także kampania HalfPrice promująca Luxury Brands, której twarzami są: Zuza Bijoch z pokolenia Millenialsów, Irena Wielocha (Gneracja X) oraz początkująca modelka Lou (Generacja Z). HalfPrice wierzy, że każdy zasługuje na luksus, bez względu na to, czy ma 17, czy 77 lat. Pomyślicie wtedy – dobrze, ale pozostaje cena… Oferta Luxury Brands sprawia, że marki cieszące się ogromnym dziedzictwem modowym są dostępne dla każdego w dużo niższej cenie.

Czego możecie się spodziewać?

Luksusu, luksusu i jeszcze raz luksusu! Modnych ubrań, butów i dodatków od marek high fashion w atrakcyjnej cenie. Produktów, które pozyskujemy bezpośrednio od wielkich domów mody i ich producentów. Trendów, które wyznaczają ikony stylu takie jak Hailey Bieber, Zendaya czy Dua Lipa. Już nie musicie stawać na palcach, aby sięgać po produkty z najwyższej półki, od teraz są łatwo dostępne w HalfPrice.

Luksus zaklęty w klasyce czy szalonych kolorach?

HalfPrice jak zwykle nie ograniczało swoich możliwości przy wyborze asortymentu Luxury Brands. Postawiło na różnorodność i niepowtarzalność, tworząc bogatą ofertę, która spełni oczekiwania zarówno fanek ponadczasowej klasyki i kultowych marek, jak i zwolenniczek odważnych projektów w unikatowe wzory, o mocnych kolorach czy wyrazistych teksturach.

Jak szukać skarbów z Luxury Brands?

To proste! Odwiedź jeden z trzech sklepów, w których dostępna jest oferta Luxury Brands, a namierzysz ją wzrokiem momentalnie. Ubrania, buty i dodatki są wyeksponowane w przejrzysty sposób, więc polowanie na skarby nigdy nie było, aż tak proste!

Lista sklepów:

  • Warszawa, Domy Towarowe Wars Sawa Junior, ul. Marszałkowska
  • Kraków, Centrum Handlowe M1, Al. Pokoju 67
  • Gdańsk, Centrum Handlowe Forum, Targ Sienny 7.
  • Więcej inspiracji zakupowych na stronie www.halfprice.eu 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.