Sabina Zięba 9 września 2017 11:00
1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Rodzina Hadid błyskawicznie podbija świat mody! Jako pierwsza karierę rozpoczęła Gigi Hadid, by po pewnym czasie dołączyła do niej ciemnowłosa Bella. Siostry uczestniczą w kampaniach największych domów mody i najlepszych pokazach. Każdy projekt, w którym biorą udział odnosi spektakularny sukces. Czy najmłodszy członek ich rodziny, 18-letni Anwar stanie się równie popularny?

Polecamy też: Poznajecie? Zobaczcie, jak dziś wyglądają te słodkie dzieciaki!
 

Kariera Anwara Hadid

Chłopak zadebiutował stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku, gdy uczestniczył w sesji do „Nylon Magazine”. Już rok później był na okładce „Teen Vogue”, a na początku 2017 został twarzą męskiej linii Hugo Boss. W tym roku również po raz pierwszy uczestniczył w kampanii Zadig & Voltaire, by potem zadebiutować na nowojorskim fashion weeku jako twarz tej firmy.

Teraz po raz kolejny wraz z siostrą Bellą Hadid oraz modelką Mélodie Vaxelaire wziął udział w kampanii tej francuskiej marki. Wspólnie zaprezentowali stylizacje łączące rockowy styl ze streetwearem. Zobacz w naszej galerii, co Zadig & Voltaire proponuje na najbliższy sezon! Czy Anwar nadaje się na modela?

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6
3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

Anwar Hadid w kampanii Zadig & Voltaire.

Polecamy też: Karl Lagerfeld połączył siły z marką Vans! Zobacz efekty tej niezwykłej współpracy

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

Bella Hadid w kampanii Zadig & Voltaire.

Polecamy też: Cindy Crawford powraca! Modelka zapozowała topless w najnowszej kampanii RE/DONE

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Modelka Mélodie Vaxelaire w kampanii Zadig & Voltaire.

Polecamy też: Te plecaki nadają się nie tylko do szkoły! Wybraliśmy 10 hitowych propozycji na jesień

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?