TYLKO U NAS

„To nasze pierwsze święta!” - MaRina i Wojtek Szczęsny opowiedzieli w nowej VIVIE!, co planują na Boże Narodzenie

Krystyna Pytlakowska 2 grudnia 2016 20:15

 

MaRina Łuczak-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są małżeństwem od pół roku. W grudniu po raz pierwszy spędzą Boże Narodzenie jako mąż i żona. Krystynie Pytlakowskiej w najnowszej VIVIE! opowiedzieli o planach na święta i tym, jak ważna jest dla nich rodzina.

 

Bramkarz przyznał, że w dzieciństwie zabrakło mu ojca. "Nie mam z nim codziennego kontaktu. Rodzice rozstali się, gdy byłem młodym chłopcem" - powiedział wywiadzie.

Okazuje się, że od razu dogadał się z rodzicami swojej żony. "Może dlatego, że wychowywała mnie tylko mama, tym bardziej doceniam więź, jaką Marina ma ze swoimi rodzicami. Staliśmy się jedną wielką rodziną, pokochałem ich, a oni pokochali mnie. Bardzo to cenię. Moja mama też uwielbia Marinę, mają stały kontakt ze sobą, i widzi, jak pozytywny ma na mnie wpływ".

 

Oboje małżeństwo traktują bardzo poważnie.

Marina: Oczywiście. Moi rodzice są już 38 lat razem. Brat z żoną  – 18. Zawsze to powtarzam, bo to imponujące. W naszej rodzinie tworzy się trwałe związki. Odpukać.

 

Gdzie MaRina i Wojciech Szczęsny spędzą święta?

Czy najbliższe święta spędzą razem? W dużym gronie rodziny, jak rok temu? Okazuje się, że nie...

Marina: We włoskiej lidze, w przeciwieństwie do angielskiej, jest w święta sześć dni wolnego. Dlatego wyjedziemy się gdzieś wygrzać. W zeszłym roku byliśmy z naszymi rodzicami, a teraz, korzystając z tego, że jest nas na razie tylko dwoje, pojedziemy sami. Ale obowiązkowo znajdziemy i postawimy tam choinkę.

A potem przełamią się polskim opłatkiem?

Marina: Oczywiście (...) Przedtem jednak złożymy wszystkim serdeczne życzenia przepięknych, zdrowych świąt w kręgu najbliższych. I życia pełnego miłości.

 

Jak kochają się piosenkarka i bramkarz – cały wywiad w najnowszej VIVIE!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Polecamy też: „Zaklepałem ją sobie i już mi nie ucieknie”. Jak Wojtek Szczęsny podrywał MaRinę? Przeczytacie tylko w najnowszej VIVIE!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.