Hanna Lis
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Nowy numer

"Coś się kończy, trzeba się otrzepać i iść dalej". Hanna Lis o kryzysach i dobrych zmianach w życiu w nowej VIVIE!

10 sierpnia 2016 12:45
Hanna Lis
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ostatnie dwa lata były dla Hanny Lis trudne. Utrata pracy, ciężka choroba mamy, na utrzymaniu dwoje dzieci. - Coś się kończy, trzeba się otrzepać i iść dalej. Niekiedy zupełnie nową ścieżką - powiedziała dziennikarka w VIVIE!. I wybrała ścieżkę, której nikt się po niej nie spodziewał - wzięła udział w programie „Azja Express” i udała się w podróż na drugi koniec świata, która przyniosła jej dużo wrażeń i satysfakcji.  - To był miesiąc walki z własnymi słabościami, przeciwnościami losu, zmęczeniem, zwątpieniem. Podczas podróży rzadko oglądałam siebie w lustrze, więc gdy zobaczyłam zajawkę programu, doznałam szoku: brudna, niewyspana, umazana błotem - powiedziała w wywiadzie. Czy zostanie za to zhejtowana w internecie? Pewnie tak, ale się tym nie przejmuje! - Cokolwiek by pisali: to była podróż i przygoda życia i nikt mi tego nie odbierze - wyznała Krystynie Pytlakowskiej w rozmowie w nowym numerze VIVY! - od 11 sierpnia w kioskach!

A już teraz zapraszamy do obejrzenia filmowego wywiadu z dziennikarką, który powstał w trakcie sesji zdjęciowej do magazynu: Hanna Lis: "Rzym jest miejscem, do którego wracam z dziką wręcz rozkoszą". Jakie miejsca i potrawy uwiodły dziennikarkę w stolicy Włoch?

 

Polecamy: Hanna Lis: "Po powrocie z Azji z Łukaszem wpadliśmy w psychiczny dołek. Nikt nie był w stanie zrozumieć naszej tęsknoty"


Co jeszcze w nowej VIVIE! 16/2016

Karolina Malinowska i Olivier Janiak opowiadają Beacie Nowickiej o swojej miłości i dojrzałym związku w świecie show-biznesu. Przedsmak tej rozmowy - w filmowym wywiadzie. A Zbigniew Wodecki o płycie, którą wydał ponad 40 lat temu, i która teraz przyniosła mu dwie najważniejsze statuetki na Fryderykach i owację na stojąco. Mówi; „Mam dość!”. Dlaczego? Sprawdza Ola Kwaśniewska. Poza tym niezwykła historia miłosna: Franciszek Starowiejski i Teresa Starowieyska - poruszająca rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z wdową po malarzu. A w cyklu Śladami kultowych filmów: „Rzymskie wakacje”, czyli Elżbieta Pawełek pisze jak powstawał jeden z najlepszych romansów wszech czasów. VIVA! przedstawia też modę na Bali w zmysłowych ażurach, a w mieście na sportowo, oraz wybór kosmetyków idealnych dla podróżniczki.

 

Polecamy: „Klasyczny podział ról gdzieś zaginął”. Karolina Malinowska i Olivier Janiak są za równouprawnieniem w związku?

 

VIVA! 16/2016 od 11 sierpnia w kioskach!

Hanna Lis, Viva! sierpień 2016
Fot. Marlena Bielinska/Move

 

Z tym numerem VIVY! w ramach „Aktywuj się” Starter otrzymujesz darmowy miesięczny karnet do sieci 45 klubów fitness o wartości 100 zł.

karta aktywuj się
Fot. materiały promocyjne

TAGI #Hanna Lis

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.