Robert Gawliński z żoną Moniką
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro
TYLKO U NAS

„Trzeba się miziać, całować. Mąż musi ustępować”. Robert i Monika Gawlińscy zdradzają receptę na miłość po 50-tce

Aleksandra Leszczyńska 25 kwietnia 2016 10:16
Robert Gawliński z żoną Moniką
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Robert Gawliński z żoną Moniką są ze sobą już 30 lat. Gdy się poznali Monika była zaledwie 17-letnią dziewczyną. Od tamtej pory inni mężczyźni dla niej nie istnieją. Kilka lat temu Monika w wywiadzie powiedziała: „Jestem od niego kompletnie uzależniona i wcale nie zamierzam się leczyć”. Rodzina Gawlińskich to bohaterowie najnowszego numeru VIVY!. Z wywiadu i sesji zdjęciowej (polecamy film z bacstage'u z całą rodzina Gawlińskich, także synami - bliźniakami) wynika, że uczucie między Robertem i Moniką nadal jest mocne.

 

Czy Robert i Monika się kochają? Dziennikarz VIVY! spytał o to jednego z synów pary - Emanuela.
- To widać. Jak mama ma gorszy humor, tata przyjdzie, przytuli, posiedzą razem. Jak się z nimi żyje, widać, że są blisko. Że się lubią, lubią być ze sobą - odpowiedział.

 

Robert Gawliński z żoną o miłości

Jak podtrzymać małżeństwo po pięćdziesiątce?
- Recepta na długowieczność małżeńską to nieprzykładanie zbyt wielkiej miary do błahostek. Nieraz ostre słowa się pojawiają – jesteśmy ludźmi, nie ma co robić z tego wielkiego halo. Życie jest za krótkie na głupoty - powiedział Robert Gawliński.

- Gdyby była recepta na ogień w związku, pewnie ktoś by to opatentował i zgarnął wielką kasę. Myślę, że trzeba się wspierać. Akceptować. Trzeba mieć wspólne zainteresowania, spędzać ze sobą czas - wyznała Monika Gawlińska. A Robert dodał dowcipnie - Trzeba się miziać, całować. Mąż musi ustępować. Czy Robert to umie? - Oczywiście. Zapytaj mnie raczej, w czym nie ustąpiłem! - odpowiedział. Jego żona doskonale pamięta… - Nie uległeś w temacie jasnych kanap. Chciałeś brązowe, ciemne. I mamy ciemne - powiedziała Monika a drugi syn pary Beniamin zauważył - Za to poduszki są jasne.

Robert  w jednej z piosenek śpiewa „Tylko prawdziwa miłość może nadać życiu sens”. Z pełnym przekonaniem. - Bo tak jest. Po prostu trzeba się kochać. Wtedy to działa. Małżeństwo bez miłości to tylko instytucja - powiedział w VIVIE!.

 

Robert Gawliński z żoną Moniką
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Robert Gawliński z żoną Moniką, VIVA! kwiecień 2016.

 

Robert i Monika Gawlińscy gościli już w VIVIE! i opowiadali o wielkiej miłości i niezwykłej relacji, która ich łączy - przypominamy zdjęcia i wywiad.

 

Cały wywiad z rodziną Gawlińskich w najnowszej VIVIE!. Od 21 kwietnia w kioskach.

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.