Karolina Szostak
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
TYLKO U NAS

Karolina Szostak: „Chciałabym spotkać jeszcze kogoś, w kim się zakocham i komu mogłabym urodzić dziecko”

30 czerwca 2016 10:23
Karolina Szostak
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

- Chciałabym spotkać jeszcze kogoś, w kim się zakocham i komu mogłabym urodzić dziecko. Żyję teraz po to, czekam na miłość - wyznała Karolina Szostak w najnowszej VIVIE!. Na jaką miłość czeka? Jakich mężczyzn unika? Czy wybaczyłaby zdradę? Najseksowniejsza polska dziennikarka sportowa w ogniu pytań Piotra Najsztuba.

 

- Wierzę w miłość, która wybucha od razu, razi jak piorun, a nie umawianie się, randki, podchody, kwiatki, mizianie się. Nie. Buch i jest - wyznała Karolina Szostak w wywiadzie. W pracy spotyka głównie sportowców. Czy uważa, że taka miłość mogłaby ją połączyć z jednym z nich?
- To, że sportowiec, by mi chyba nie przeszkadzało, ale jakoś nie spotkałam… Lubię starszych facetów. Żeby tak z 10, 15 lat był starszy ode mnie. Więc mężczyzna około pięćdziesiątki, a w sporcie to są wszystko młodzi chłopcy, którzy już mają żony, dzieci, są sfokusowani na swojej dyscyplinie. A ja potrzebuję takiego… mistrza. Od którego mogę się uczyć, czerpać, który już jest spokojny, wyciszony i nie potrzebuje biegać od klubu do klubu - zdradziła dziennikarka.

 

Karolina Szostak, przyznała, że singielstwo coraz bardziej jej doskwiera, choć jeszcze nie wyobraża sobie swojego zdjęcia na portalu randkowym - Przychodzą takie refleksje, że chciałabym być już z kimś, że dziecko, żeby ktoś mnie trzymał za rękę. I teraz sobie myślę, że… chciałabym być z kimś do końca życia. I nawet nie o to chodzi, żeby on siedział w tym domu i był, ale żeby w głowie była świadomość, że gdzieś ta druga osoba jest. Potrzebuję takiego ciepła, przytulenia, banalnych rzeczy.

 

Karolina Szostak
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Karolina Szostak, VIVA! lipiec 2016.


Polecamy też: Upał, basen, Karolina Szostak w kostiumie kąpielowym. Pozuje dla VIVY! Było naprawdę gorąco! WIDEO

 

Karolina Szostak o miłości od pierwszego wejrzenia

Karolina Szostak nie lubi rozmyślać o idealnym mężczyźnie: - Wierzę w to, że spotykasz kogoś i wiesz, że to jest ta osoba. Dziennikarka przyznała, że taka sytuacja zdarzyła jej się kilka razy. A jedno zauroczenie raz nawet zaowocowało długim, 11-letnim związkiem. - To też było tak, że się spotkaliśmy i natychmiast… Chemia, widzisz kogoś i wiesz, że chcesz. Miała wrażenie jakby znała go już wiele lat. - Że nie czujesz przed nim wstydu, skrępowania, że możesz mu wszystko powiedzieć. Że nie ma takich gierek, a jest swoboda - powiedziała w wywiadzie.

 

Czy jest kobietą wierną? Zdradziła, że tak, choć… nie wierzy w monogamię. Skąd więc aż 11 lat związku?
- Byłam wtedy dużo młodsza, to był mój pierwszy facet na serio… A potem się okazało, że ani on nie jest do tego stworzony, ani chyba ja. Nie planowałam tego rozstania, ono się nagle wydarzyło i niespodziewanie. Jak je przeszła? Dziennikarka zdradziła, że długo płakała, jednak nie z powodu samego rozstania, tylko że to tak długo trwało.

 

Jakiego mężczyzny szuka Karolina Szostak?

Jakie cechy dyskwalifikują mężczyznę w oczach Karoliny?
- Jak jest za chudy, taki patyczek, bo ja bym chciała faceta dużego, męskiego. A psychicznie? Musi być wyrozumiały - zdradziła dziennikarka. Okazuje się, że ważny jest też… głos. - Jakiś czas temu poznałam mężczyznę, w którym wszystko mi pasowało oprócz jego głosu – miał tak irytujący głos. I wydawało mi się to śmieszne, wydawało mi się, że jakbym z kobietą rozmawiała, ale nie zdawałam sobie sprawy z ważności głosu, dopóki tego nie doświadczyłam - powiedziała w wywiadzie.

Dla dziennikarki ważne jest, by mężczyzna był wyrozumiały dla jej wad, ale nie spolegliwy. - Musi być taki trochę ścierający się, żeby cały czas iskrzyło - zdradziła Karolina Szostak. Co trzeba jej wybaczać? - Marudzenie i to, że za dużo pytam o różne rzeczy, że robię czasami sceny zazdrości. Sama się nakręcam i piszę czarne scenariusze. Nic się mogło nie wydarzyć, a ja już, w mojej głowie napisałam cały scenariusz i ja już wiem - przyznała się w wywiadzie.

Czy dziennikarka byłaby w stanie wybaczyć zdradę? - Może na chwilę - odparła Karolina tajemniczo. Co to oznacza? - Wydawałoby mi się, że wybaczyłam, ale… Wróciłoby i bym śrubę dokręciła, czyli przy jakiejś awanturze mogłabym się do gardła rzucać i tego jedynego argumentu używać.

 

Polecamy też: Karolina Szostak bardzo schudła. Co robi, by uniknąć efektu jojo?

Jak reaguje gdy mężczyźni patrzą się jej w dekolt? Jak na jej życie wpłynął poważny wypadek? Cała rozmowa z Karoliną Szostak w najnowszej VIVIE!. Od 30 czerwca w kioskach.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…