karolina-szostak-pokazala-mieszkanie-2
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
domy gwiazd

Jak mieszka Karolina Szostak? Apartament gwiazdy zaskakuje…

Wnętrza urządziła w prosty, ale zarazem luksusowy sposób!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2020 18:30
karolina-szostak-pokazala-mieszkanie-2
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak chętnie pokazuje na Instagramie swoje prywatne życie. Na zdjęciach prezentuje też wnętrza mieszkania, które dziennikarka i prezenterka zaaranżowała w elegancki i ponadczasowy sposób. Na pewno Karolina czuje się dobrze w swoim mieszkaniu - sprawia ono wrażenie przytulnego.

Karolina Szostak pokazała mieszkanie

Co jakiś czas na instagramowym profilu Karoliny Szostak pojawiają się zdjęcia z wnętrza jej mieszkania. To, na którym gwiazda pokazała salon wywołało zachwyt wśród fanów prezenterki. We wnętrzu znajduje się duży, szary narożnik z poduszkami i kocami - w sam raz na długie zimowe wieczory. Co jeszcze wiemy o domu Karoliny?

Mieszkanie Karoliny ma podobno zaledwie 40 metrów kwadratowych, ale urządzone jest tak, że przestrzeń została maksymalnie wykorzystana. Po przeprowadzce do tego apartamentu Szostak wzięła udział w programie Domy gwiazd, prowadzonym przez Omenę Mensah. W tym show opowiedziała, jak je zaaranżowała:

Bardzo dobrze się w nim czuję, a to jest najważniejsze. Nieduże, ale wszystko w nim jest: kuchnia, łazienka, nawet garderoba.

Sypialnia w mieszkaniu Karoliny Szostak

Niesamowite wrażenie robi sypialnia Szostak. W środku znajduje się łóżko w stylu glamour z wysokim wezgłowiem, które zdobią nity. Na ścianach położono biało-szarą tapetą we wzór zebry. Obok łóżka znajduje się szary stolik nocny, na którym stoi srebrna lampka z czarnym kloszem.

karolina-szostak-mieszkanie-2
Fot. AdobeStock.com

karolina-szostak-mieszkanie-5
Fot. AdobeStock.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!