Naga Joanna Przetakiewicz w samych majtkach zasłania biust ręką
Fot. materiały prasowe Playboy
VIVA! Tylko u nas

TYLKO U NAS! Pół miliona złotych?! Nie uwierzycie, ile naprawdę dostała Joanna Przetakiewicz za rozbieraną sesję w Playboyu!

Katarzyna Piątkowska 14 września 2017 12:35
Naga Joanna Przetakiewicz w samych majtkach zasłania biust ręką
Fot. materiały prasowe Playboy

Joanna Przetakiewicz, właścicielka domu mody La Mania jest silna, ambitna i ma szalony temperament. Mówi o sobie, że jest kobietą spełnioną i dojrzałą. Potrzebuje też skrajnych emocji w życiu i adrenaliny. Dlatego między innymi zgodziła się na udział w „Azja Express”, a chwilę później pozowała nago do Playboya.

Ile zarobiła Joanna Przetakiewicz?

- Podobno Playboy zapłacił Ci pół miliona złotych za sesję do jubileuszowego numeru.
To jest nieprawda.
- Możesz więc zdradzić ile na tym zarobiłaś?
Mogę (śmiech). Nic nie dostałam. Zrobiłam to zupełnie za darmo.
- Nie chcieli Ci zapłacić?
Chcieli, ale nie mieli pieniędzy. Już podczas pierwszego spotkania produkcyjnego powiedziałam, że jeśli w budżecie znalazłyby się jakieś pieniądze chciałabym, żeby przekazali je na fundację „Dobry duszek”, opiekująca się dziećmi ulicy. Jeśli już jesteśmy przy pieniądzach… cała moja gaża z TVN idzie właśnie na ten cel.
- Dlaczego więc to zrobiłaś?
Już mówiłam - bo chciałam i mogłam. Jestem kobietą dojrzałą. Na szczęście dla mnie i dla innych kobiet w moim wieku świat w ciągu ostatnich lat bardzo się zmienił. Kobiety dojrzałe już nie są przezroczyste tak jak kiedyś. Są piękne, zadbane, wysportowane i pewne swojej atrakcyjności. I nie mają powodu, żeby to ukrywać.
- Nie dość, że na tym nic nie zarobiłaś to jeszcze wylała się na Ciebie fala hejtu.
Byłam na to gotowa. Musiałabym być bardzo głupia i bardzo naiwna, żeby sądzić, że mnie to ominie. Ale nie przejmuję się tylko robię swoje. Na szczęście moi dorośli już synowie, nie bulwersują się, że ich dojrzała mama pokazała trochę ciała w gazecie.

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Zawsze opalam się topless”, czyli co o nagości i sesji do Playboya powiedziała nam Joanna Przetakiewicz?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.