Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE
TYLKO W VIVIE!

Anna Starmach o imieniu dla drugiego dziecka: „Będzie to tradycyjne polskie imię”

Jak będzie miał na imię syn Anny Starmach?

Beata Nowicka 23 marca 2021 20:11
Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Ania Starmach niedługo po raz drugi zostanie mamą! Autorka pysznych książek kucharskich i wybornego portalu kulinarnego zdradziła, że spodziewa się chłopca. W najnowszym wywiadzie dla magazynu VIVA! opowiedziała Beacie Nowickiej o tym, jak wygląda teraz jej życie, czy wybrała imię dla syna i dlaczego uważa, że każdej kobiecie w ciąży powinno się mówić, że ładnie wygląda! 

Dobry moment, żeby zapytać: chłopiec czy dziewczynka? Syn czy córka?

Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem.

ZobaczAnna Starmach zdradza nam płeć drugiego dziecka: „Spełniło się marzenie męża”

 Widzę… Z uśmiechem szczęścia.

Tak, ale tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz (...). 

 Jak syn będzie miał na imię?

Jeszcze nie wybraliśmy imienia. W domu trwa wielka dyskusja, nie zdradzę typów, ale będzie to tradycyjne polskie imię. Wierzę, że w imieniu jest moc. Imię Jagna jest rzadkie, ma temperament, charakter i taka jest nasza córka. Chciałabym mieć już imię dla syna. Czuję taką potrzebę i komunikuję ją mojemu mężowi. Jagna miała imię od samego początku. Od trzeciego miesiąca ciąży wszystko było gotowe, cała wyprawka. Torba do szpitala była spakowana, pokój wymalowany. A braciszek nie ma nawet imienia. Jest to trochę niesprawiedliwe.

To też będzie dla Pani nowość. Jak wyważyć, żeby być sprawiedliwą mamą? Pani rodzice potrafili?

Jako dziecku wydawało mi się, że nie (śmiech). Dopiero teraz rozumiem, jak trudno o tę sprawiedliwość i jak inaczej jest ona postrzegana przez różnych członków rodziny. Czy uda mi się być sprawiedliwą mamą? Zobaczymy. Myślę, że jestem dobrą mamą, daję z siebie 100 procent. Bardzo lubię tę rolę. 

Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Magazyn VIVA! 6/2021 - co w numerze?

Jak pozbierać się po trudnym dzieciństwie, uzależnieniach i utracie nogi? SYLWESTER WILK w szczerej rozmowie z Krystyną Pytlakowską. KRYSTIAN OCHMAN o powodach swojego przyjazdu do Polski z Ameryki i zwycięstwie w ostatniej edycji „The Voice of Poland” opowiedział Elżbiecie Pawełek. Niezwykłe historie niezwykłych ludzi, czyli BARBARA NOWACKA, córka Izabeli Jarugi-Nowackiej o tragicznie zmarłej matce i walce o prawa kobiet, ale nie tylko. Ta rozmowa ma wymiar nie tylko osobisty… O tym przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już 25 marca 2021 w sprzedaży!  

Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021 okładka
Fot. Adam Pluciński/Move

Anna Starmach w ciąży stawia na wygodę, ale w jej stylizacjach nie brakuje odrobiny elegancji. Oto sukienki w stylu gwiazdy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…