Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE
TYLKO W VIVIE!

Anna Starmach zdradza nam płeć drugiego dziecka: „Spełniło się marzenie męża”

„Bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo”

Gabriela Czernecka 23 marca 2021 13:51
Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Autorka pysznych książek kucharskich i wybornego portalu kulinarnego. Uwielbiana jurorka programów „MasterChef” i „MasterChef Junior”. Ania Starmach niedługo po raz drugi zostanie mamą! „Rozpłakałam się, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo. Ja mam dwie siostry, Piotr ma siostrę, zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę. Teraz wydaje mi się, że duża rodzina to dwa plus dwa, nieco zmieniłam podejście. Jestem szczęśliwa, że wszystko nam się udaje”, przyznała. Tylko Beacie Nowickiej w najnowszym wywiadzie dla magazynu VIVA! zdradza płeć dziecka, opowiada o „podróżach” na drugi koniec świata, żartach męża i zabawach z córeczką Jagną.  

Anna Starmach zdradza płeć drugiego dziecka

To jest moja druga ciąża i wciąż wspominam, jak cudownie było w pierwszej. Ile miałam czasu dla siebie, mogłam sobie wyobrażać przyszłość, marzyć. Teraz jest zupełnie inaczej. Nie mam chwili, żeby odpocząć i zadbać o siebie, ponieważ po domu biega wspaniała Jagienka, która mnie potrzebuje. Pewnie gdybym była w trzeciej ciąży, myślałabym, jak dobrze było mi w drugiej. Wiele rzeczy doceniamy dopiero z perspektywy czasu. Na szczęście czuję się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować, więc nie narzekam.

ZobaczJak Ania Starmach czuje się w ciąży? Na planie Masterchefa nie może robić jednego...

Dobry moment, żeby zapytać: chłopiec czy dziewczynka? Syn czy córka?

Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem.

 Widzę… Z uśmiechem szczęścia.

Tak, ale tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz.

 A mąż?

Piotr, dopiero kiedy usłyszał, że to chłopiec, przyznał, że bardzo chciał mieć syna. Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie.

Płeć drugiego dziecka Anny Starmach: chłopiec

Anna Starmach niebawem po raz drugi zostanie mamą. Na świat przyjdzie chłopiec! Czy wraz z mężem mają już wybrane imię dla dziecka? Jak przebiega jej ciąża i czy pandemia koronawirusa utrudniła jej życie? I czy przy drugiej ciąży emocje są silniejsze? O tym przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już 25 marca 2021 w sprzedaży!  

Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021 okładka
Fot. Adam Pluciński/Move

Anna Starmach promienieje w ciąży! Oto stylizacje w stylu znanej jurorki.

Magazyn VIVA! 6/2021 - co w numerze?

Jak pozbierać się po trudnym dzieciństwie, uzależnieniach i utracie nogi? SYLWESTER WILK w szczerej rozmowie z Krystyną Pytlakowską. W rozmowie uczestniczy też narzeczona Sylwestra, Julia Szczepanik.  

Sylwester Wilk, VIVA! 6/2021; Sylwester Wilk, VIVA! marzec 2021, Sylwester Wilk dziewczyna Julia Szczepanik
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wnuk Wiesława Ochmana chciał być piłkarzem, ale zwyciężyła muzyka. KRYSTIAN OCHMAN o powodach swojego przyjazdu do Polski z Ameryki i zwycięstwie w ostatniej edycji „The Voice of Poland” opowiedział Elżbiecie Pawełek. 

Krystian Ochman
Fot. VIPHOTO/East News

MEGHAN & HARRY czy chcą zniszczyć rodzinę królewską? 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Niezwykłe historie niezwykłych ludzi, czyli BARBARA NOWACKA, córka Izabeli Jarugi-Nowackiej o tragicznie zmarłej matce i walce o prawa kobiet, ale nie tylko. O dzieciństwie, imperatywie pomagania i o tym, jak wyglądałby świat, gdyby żyła jej mama. Ta rozmowa ma wymiar nie tylko osobisty…

Barbara Nowacka, VIVA! 6/2021; Barbara Nowacka, VIVA! marzec 2021
Fot. Antoni Zamachowski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…