VIVA! VIDEO

Blogerka Szczesliva opowiedziała nam o blaskach i cieniach macierzyństwa

Szczesliva na specjalnej sesji dla Viva!Mama zdradziła nam swoje sekrety

Karolina Niemkiewicz 10 października 2018 08:57

Kim jest Szczęsliva? To Magda Kogut-Wałęcka: matka, żona i blogerka. Z jej bloga dowiemy się, że jest optymistką, pedantką, choleryczką i wojowniczką. Zbiór tych zaskakujących cech zapewne pomaga jej w okiełznaniu uroczej gromadki, w skład której wchodzi dwóch synów: Teodor i Ivo oraz dziewięciomiesięczna córeczka Gaia.

Jak sama przyznaje, do macierzyństwa postanowiła podejść po swojemu. Nie chciała iść utartymi ścieżkami. Odrzuciła wszelkie przesądy oraz rady i przyzwyczajenia bardziej „doświadczonych” od siebie matek. Zdała się na swoją intuicję lub, jak mawiał jej dziadek na „zdrowy pomyślunek”. Wielokrotnie słyszała - "tego, tak się nie robi, brakuje ci wyczucia, nauczysz się". Inne matki, często starały się wprawić ją w zakłopotanie, ale jak na wojowniczkę przystało – nie dała się!

„Najmniej o macierzyństwie nauczyłam się od innych, najwięcej od samej siebie”- mówi blogerka Szczesliva

Jak widać wyszło jej to na dobre, jest Szczeslivą mamą i poprzez swojego bloga dzieli się swoim szczęściem z innymi. Magdę będziecie mogły zobaczyć już niedługo na okładce specjalnego wydania Viva!Mama. Przy okazji sesji zdjęciowej do magazynu udało nam się przyłapać Szczeslivą z naszą kamerą i zadać jej kilka pytań. Jesteście ciekawe, jak najbardziej lubi spędzać czas ze swoimi dziećmi, a może chcecie wiedzieć za czym najbardziej tęskni będąc mamą? Na wszystkie te pytanie znajdziecie odpowiedź w naszym wideo!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.