Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS

Jakim ojcem jest Jarosław Wałęsa? „Wstaje do córeczki w nocy, oszczędza żonę”

Tak syna Lecha Wałęsy odmieniły dzieci

Konrad Szczęsny 18 lipca 2018 08:03
Jarosław Wałęsa został ojcem, Viva!
Fot. Robert Wolański

Jako pierwsi informowaliśmy pod koniec czerwca o tym, że Jarosław Wałęsa i jego małżonka Ewelina zostali po raz drugi rodzicami. Para powitała wówczas na świecie córeczkę, której zdecydowali się nadać imię Lea. „Waży prawie 3 kilogramy i będzie miała prawdopodobnie ciemne oczy po tacie’’, zdradziła nam wówczas bliska przyjaciółka domu.

Jakim ojcem jest Jarosław Wałęsa?

Jak udało nam się dowiedzieć, Jarosław Wałęsa jest ojcem niezwykle zaangażowanym, który czynnie uczestnicy w wychowywaniu dziecka. Stara się być wsparciem dla żony i odciążać ją w wykonywaniu codziennych obowiązków.

„Lea ma pięć tygodni, ciemne włoski i tata wstaje do niej w nocy, żeby oszczędzać żonę, Ewelinę. Wiktorek, czteroletni syn Jarka, jest trochę o siostrę zazdrosny, lecz oboje rodzice pracują nad tym, żeby nie czuł się odrzucony”, zdradza nam przyjaciel domu.

Dzieci Jarosława Wałęsy

Po raz pierwszy został ojcem w 2013 roku. Na świat przyszedł jego syn, Wiktor i dla całej rodziny Wałęsów było to niezwykłe przeżycie.

„Dla Danuty Wałęsy będzie to jedenaste wnuczę. Jej relacje z Jarkiem są wyjątkowe. Z żadnym innym ze swoich dzieci pani Danuta nie miała i nie ma tak dobrego kontaktu’’, informowało wówczas Życie na gorąco.

Wiadomo, że rola ojca jest dla Jarosława Wałęsy najważniejszą w życiu. „Nigdy nie przypuszczał, że to będą takie emocje”, zwierzył się nam jego znajomy.

Taki ojciec to prawdziwy skarb!  

Jarosław Wałęsa, Ewelina Wałęsa
Fot. Michał Szlaga

Danuta Wałęsa, Jarosław Wałęsa, Viva! kwiecień 2014
Fot. Robert Wolański

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!