Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Olga Figaszewska 6 listopada 2016 20:30
1/11
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/11

W lutym 2016 roku Katarzyna Warnke razem z Piotrem Stramowskim wzięła udział w wyjątkowej sesji dla VIVY!. Inspiracją był film Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte”. Efektem współpracy jest niedopowiedziana opowieść, kadry nasycone erotyzmem i zmysłowe portrety bohaterów. Zostaliśmy zaproszeni do ich namiętnego, prywatnego świata. Przypominamy niezwykłe, intymne i dotąd niepublikowane zdjęcia autorstwa Zuzy Krajewskiej z Hotelu Starego w Krakowie.


Poznali się podczas prac  nad filmem „W spirali” Konrada Aksinowicza. Od tamtej pory Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego łączy namiętne, trwałe uczucie. Stworzyli udany związek mimo różnicy wieku, a także odmiennych temperamentów.
 

„Teraz rozumiem te melodramatyczne historie z Hollywood o wybuchu wielkiej miłości na planie filmowym, która umiera, kiedy kończy się film. To jest tragedia, kiedy człowiek temu ulega. Myśmy ulegli, pozwoliliśmy sobie na to szaleństwo i nadal jesteśmy razem. Ale można ulec złudzeniu, za którym nie idą prawdziwe uczucia” - wyznała w wywiadzie dla VIVY! Kasia Warnke.

 

Zobacz też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów


Katarzyna Warnke to jedna z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. To jej czas? Jest zmysłową, piękną, niezależną kobietą, która w pełni świadomie tworzy swoją przestrzeń. Gra, pisze teksty i muzykę, a także reżyseruje. Właśnie zaczyna zdjęcia do filmu noir,  którym wcieli się w rolę mrocznej uwodzicielki. Czy jest ekspertką od uwodzenia? Z pewnością łączy siłę intelektu z cielesną atrakcyjnością.

 

Zobacz film z niepublikowanymi zdjęciami z VIVY!

 

 

Zapraszamy do wyjątkowej galerii.

 

Polecamy też: Dwanaście pięknych kobiet wzięło udział w sesji dla VIVY! Zobacz galerię nadziei polskiego kina

5/11
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/11
8/11
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
8/11
10/11
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
10/11
11/11
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
11/11

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?