Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Doda, Viva! styczeń 2008
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Doda tak szczerze o seksie nie wypowiedziała się jeszcze nigdy...

„Jestem superkochanką i bardzo wyzwoloną osobą”!

Konrad Szczęsny 28 marca 2017 12:45
Doda, Viva! styczeń 2008
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Doda uwielbia zaskakiwać fanów, media i opinię publiczną wyznaniami na temat swojego życia zawodowego i prywatnego. Do czerwoności rozgrzewają wszystkich zwłaszcza zwierzenia dotyczące tej drugiej sfery jej życia. Tym razem w wywiadzie z Piotrem Najsztubem opowiedziała... jaką jest kochanką! Czym lubi zaskakiwać w łóżku swoich partnerów? Jak radzi sobie z samotnością? 

Doda o byciu singielką

W rozmowie z dziennikarzem w programie „Miłość” wokalistka zdradziła, że bycie singielką wcale nie oznacza dla niej seksualnej abstynencji! 

„Oczywiście nie jest tak, że jestem zamknięta za kratą i żaden mężczyzna nie ma do mnie dostępu, bo ja jestem bardzo namiętną osobą. Natomiast nie mówimy tutaj o żadnych poważnych relacjach. Ja sobie świetnie daję radę. Sama ze sobą również. Ale mam pewne metody, które niekoniecznie są związane z małżeństwem”, opowiedziała, czym zaciekawiła Piotra Najsztuba i widzów jego programu. W ich głowach pojawiło się jedno pytanie: jakie to metody?

Doda o seksie i mężczyznach

„Chcę, żeby mężczyzna był za każdym razem zaskakiwany, jakby miał milion dziewczyn w tym momencie w łóżku. Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie superkochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę. Podkreślam, że to nie jest reklama! Proszę do mnie nie pisać i nie dzwonić”, zakończyła ku rozbawieniu wszystkich.

Czy uważacie, że tego typu zwierzenia są chęcią zwrócenia na siebie uwagi czy może Doda faktycznie ma się czym pochwalić?

Związki Dody

Doda w wielu wywiadach podkreślała, że była w wieku nastoletnim w związku z kobietą. Nigdy jednak nie ujawniła jej tożsamości. W 2003 r. zaręczyła się z piłkarzem Radosławem Majdanem, którego poślubiła
5 marca 2005 r. Pozew rozwodowy złożyła w kwietniu 2007 r., zaś decyzja sądu o rozwodzie zapadła w maju 2008 r. Rok później piosenkarka zaczęła spotykać się z liderem grupy Behemoth, Adamem Nergalem Darskim. Zaręczyli się w styczniu 2010 r., jednak w marcu 2011 r. wokalista zakończył związek z Dodą. Pół roku później, we wrześniu, piosenkarka zaczęła spotykać się z Błażejem Szychowskim, tancerzem i choreografem. Natomiast na przełomie 2014 i 2015 r. do mediów zaczęły napływać informacje, że Doda spotyka się z biznesmenem syryjskiego pochodzenia, Emilem Haidarem. Zaręczyny oficjalnie ogłosili 
w lipcu 2015 r. Natomiast już w listopadzie tego samego roku piosenkarka poinformowała media o zakończeniu relacji w specjalnym oświadczeniu  

Doda, Viva! styczeń 2008, Main Topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Doda, VIVA! listopad 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?