Czym zranili ją w przeszłości?

Weronika Kostyra 8 września 2018 17:53

Edyta Górniak jest zakochana i szczęśliwa z nowym ukochanym. Mimo że Mateusz Zalewski zdobył jej serce nienagannymi manierami i ciepłem, gwiazda ma trudność z zaufaniem mu. W przeszłości jej serce zostało zranione wiele razy. Jej byli partnerzy zawiedli ją i Edyta Górniak myślała nawet, że nigdy nie zazna prawdziwej miłości. Na szczęście los zadecydował inaczej i teraz cieszy się upragnionym szczęściem. Co sprawiło, że jest tak nieufna wobec mężczyzn? 

Jak mężczyźni zranili Edytę Górniak?

Gwiazda i jej obecny partner spotykają się dopiero kilka miesięcy. 33-letni Mateusz Zalewski, jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli. „Jestem na etapie uczenia się dopuszczania do siebie mężczyzny. Moje bolesne doświadczenia zmieniły mnie wewnętrznie. Te wszystkie rozczarowania wywarły tak ogromny wpływ na moją osobowość, że w tej chwili pozbycie się traum to dla mnie duża praca. A wiem, że muszę to zrobić by być szczęśliwą”, przyznała artystka w rozmowie z Faktem.

Edyta Górniak ma na swoim koncie kilka związków. Po bolesnych rozstaniach długo leczyła złamane serce. Jej poprzedni związek z Irlandczykiem Williamem rozpadł się przez zobowiązania zawodowe i ciągły brak czasu. Wcześniej jednak dochodziło do bardziej skomplikowanych sytuacji. W związkach Edyta Górniak była ufna i ustępliwa, przez co często bywała wykorzystana. Wielu z jej partnerów było z nią ze względu na jej sławę. Kiedy prawda wychodziła na jaw, niszczyła w artystce zaufanie.

Po rozwodzie z Dariuszem Krupą powiedziała Katarzynie Przybyszewskiej w VIVIE!: „Napisz, że... uciekłam z inkubatora. W inkubatorze masz najlepsze warunki, by nic ci się nie stało. Cisza, odpowiednia temperatura, bezpiecznie, wygodnie. Takie było właśnie moje małżeństwo. Ale czy to jest życie? Darek nie mówił: „Musisz spróbować! Będę przy tobie!”. Mówił: „Nie musisz umieć jeździć, będziesz miała kierowcę. Nie musisz umieć gotować, będziemy mieć gosposię. Nie musisz nic”. Poza tym dobry związek to ten, który pozwala wejść w świat partnera, ale pozostawia poczucie wolności. Wiesz, że ja przez te wszystkie lata nie byłam nigdzie sama? Zamknęłam się w marzeniach dotyczących jedynie zdrowia i bezpieczeństwa. I wszystkie rozmowy, nawet nasz ostatni wywiad, który zrobiłyśmy, traktował o chorobie Darka. Nie wybiegał dalej ani w sferze zawodowej, ani osobistej”.

Po rozwodzie przez cztery lata związana była z prawnikiem, Piotrem Schrammem. Przyczyną ich rozstania były duże różnice ich charakterów. „Cztery lata miałam relację damsko-męską. Dobra to była relacja. Ale wyszły różnice na przestrzeni czasu. Czasem one się ujawniały od początku. Potem zaczęło być ciężko. Wiedziałam, że nie jestem tą osobą, że nie dam mu tego, co spełniłoby jego jako mężczyznę i dałam mu wolność. Jestem przekonana, że będziesz szczęśliwszy z inną osobą, wyznała Magdzie Mołek w programie W roli głównej.

Z kolei wcześniej, w latach 90., Edyta Górniak krótko związana była z Piotrem Kraśko, którego poznała w Telewizji Polskiej. Para zdecydowała się razem zamieszkać już po kilku tygodniach znajomości. Szybko doszło jednak także do rozstania, ale oboje milczeli na temat jego powodów i pozostali w dobrych stosunkach.

Gwiazda była także w głośnym związku z Robertem Kozyrą, byłym prezesem Radia Zet. Poznali się, kiedy Edyta Górniak rozwijała swoją karierę w Londynie i nagrywała album po angielsku. Para okazywała sobie dużo czułości i chętnie pozowała do zdjęć. Wedle plotek do rozstania doszło, ponieważ artystka miała za złe partnerowi, że traktował ją jak piękne trofeum.

O tym, jak wyglądało całe życie Edyty Górniak możesz dowiedzieć się z naszego "Wykresu Sławy"!  

1/5
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
1/5

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

2/5
Edyta Górniak, Dariusz Krupa, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
2/5

Edyta Górniak i Dariusz Krupa, 2001-2010

3/5
Edyta Górniak, Piotr Schramm,  mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
3/5

Edyta Górniak i Piotr Schramm, 2010-2014

4/5
Edyta Górniak, Piotr Kraśko, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
4/5

Edyta Górniak i Piotr Kraśko, 1995 rok

5/5
Edyta Górniak, Robert Kozyra, mężczyźni Edyty Górniak
Copyright @East News
5/5

Edyta Górniak i Robert Kozyra, 1997 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.