Emilia Stachurska, Niania
Fot. Akpa
Z ŻYCIA GWIAZD

Serialowa Zuzia z Niani ma dziś 24 lata! Jak wygląda i czym zajmuje się Emilia Stachurska?

Aktorstwo to nie jej główna pasja

Rafał Kowalski 20 listopada 2021 19:00
Emilia Stachurska, Niania
Fot. Akpa

Polska wersja serialu Niania cieszyła się w latach 2005-2009 ogromną popularnością. Widzów zachwycały nie tylko losy bohaterów krótkich komediowych odcinków, ale i odtwórcy tych wyrazistych ról. Dużą dawkę sympatii budziła Emilia Stachurska, która na antenie TVN wcielała się w najmłodszą córkę Maksymiliana Skalskiego – Zuzię. Jak dziś wygląda?

Emilia Stachurska - role, studia

Dziewczynka trafiła na ekran kiedy miała zaledwie osiem lat. Urodzona w Krakowie Emilia Stachurska świetne odnalazła się w roli serialowej Zuzi, także dlatego, że od najmłodszych lat uczyła się tańca i śpiewu.

Aktorstwo nie było jednak tym, czym chciała zająć się profesjonalnie. „Ja zawsze szkołę, naukę czy jakąś tam przyszłą karierę stawiałam wyżej niż te przygody z telewizją. Kiedyś rzeczywiście mogę w to pójść, natomiast chce też mieć zawód bardziej stały”, mówiła w Dzień Dobry TVN w 2014 roku, gdy ostatni raz udzielała wywiadu.

Już wtedy jako 17-latka wiedziała, że przyszłość chce związać z tak poważnymi dziedzinami nauki jak inżynieria, genetyka albo biotechnologia. To pomiędzy tymi kierunkami Emilia Stachurska miała wybrać swoje studia. Dziś nie wiadomo, czy ulubienica widzów faktycznie dostała się na którąś z uczelni, by rozwinąć się w jednym z wymarzonych kierunków.

Emilii brakuje też w mediach, choć aktorka przyjęła kilka ról po Niani. Wystąpiła między innymi w serialach Julia czy Lekarze. Wzięła też udział w filmie Królewicz Olch, który zdobył jedną z nagród na festiwalu Berlinale 4 lata temu.

CZYTAJ TEŻ: Popularność zyskał rolą Adasia Skalskiego w serialu Niania. Jak dziś wygląda Roger Karwiński? 

Emilia Stachurska kiedyś i dziś – zdjęcia

W sieci trudno o aktualne zdjęcia 24-letniej Emilii Stachurskiej, ponieważ ulubienica widzów nie prowadzi swojego Instagrama. Najnowsze fotografie pochodzą z 2014 i 2016 roku. Z informacji zamieszczonych w mediach wynika, że aktorka świadomie wycofała się z show-biznesu.

Prawda, że  zdecydowanie się zmieniła? 

Emilia Stachurska, 2014
Fot. EASTNEWS

Opublikowany przez Emilię Stachurską Wtorek, 4 października 2016

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.