Emilia Stachurska, Niania
Fot. Akpa
Z ŻYCIA GWIAZD

Serialowa Zuzia z Niani ma dziś 22 lata! Jak wygląda i czym zajmuje się Emilia Stachurska?

Aktorstwo to nie jej główna pasja

Rafał Kowalski 11 sierpnia 2020 07:55
Emilia Stachurska, Niania
Fot. Akpa

Polska wersja serialu Niania cieszyła się w latach 2005-2009 ogromną popularnością. Widzów zachwycały nie tylko losy bohaterów krótkich komediowych odcinków, ale i odtwórcy tych wyrazistych ról. Dużą dawkę sympatii budziła Emilia Stachurska, która na antenie TVN wcielała się w najmłodszą córkę Maksymiliana Skalskiego – Zuzię. Jak dziś wygląda?

Emilia Stachurska kiedyś i dziś – zdjęcia

Dziewczynka trafiła na ekran kiedy miała zaledwie osiem lat. Urodzona w Krakowie Emilia Stachurska świetne odnalazła się w roli serialowej Zuzi, także dlatego, że od najmłodszych lat uczyła się tańca i śpiewu.

Aktorstwo nie było jednak tym, czym chciała zająć się profesjonalnie. „Ja zawsze szkołę, naukę czy jakąś tam przyszłą karierę stawiałam wyżej niż te przygody z telewizją. Kiedyś rzeczywiście mogę w to pójść, natomiast chce też mieć zawód bardziej stały”, mówiła w Dzień Dobry TVN w 2014 roku, gdy ostatni raz udzielała wywiadu.

Już wtedy jako 17-latka wiedziała, że przyszłość chce związać z tak poważnymi dziedzinami nauki jak inżynieria, genetyka albo biotechnologia. To pomiędzy tymi kierunkami Emilia Stachurska miała wybrać swoje studia. Dziś nie wiadomo, czy ulubienica widzów faktycznie dostała się na którąś z uczelni, by rozwinąć się w jednym z wymarzonych kierunków.

Emilii brakuje też w mediach, choć aktorka przyjęła kilka ról po Niani. Wystąpiła między innymi w serialach Julia czy Lekarze. Wzięła też udział w filmie Królewicz Olch, który zdobył jedną z nagród na festiwalu Berlinale 3 lata temu.

W sieci trudno o aktualne zdjęcia 22-letniej Emilii Stachurskiej. Najnowsze pochodzą z 2014 i 2016 roku. Prawda, że aktorka zdecydowanie się zmieniła? 

Emilia Stachurska, 2014
Fot. EASTNEWS

Opublikowany przez Emilię Stachurską Wtorek, 4 października 2016

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.