Fot. Radoslaw Nawrocki
O tym się mówi

Żona Andrzeja Wrony wspomina dzień, w którym się poznali. Jej relacja rozbawiła fanów

Zofii Zborowska jak zwykle nie opuścił humor

Marcjanna Maryszewska 18 stycznia 2022 08:53
Fot. Radoslaw Nawrocki

Zosia Zborowska nie przestaje być aktywna na Instagramie. Aktorka odpowiedziała niedawno na pytanie fana o dzień, w którym poznała swojego męża. Córka Marii Winiarskiej i Andrzej Wrona są już 2,5 roku po ślubie i doczekali się narodzin córeczki. Jakie były kulisy początku ich relacji?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - słynną parę połączył Instagram

Wiele gwiazd show-biznesu nawiązuje pierwszy kontakt na Instagramie. Nie inaczej było również i w przypadku tej pary. Aktorka znana min. z roli Anny Dylskiej w Barwach Szczęścia i siatkarz polskiej reprezentacji rozpoczęli znajomość właśnie na tym portalu. Zofia Zborowska przez przypadek wpadła na profil przyszłego męża. Od razu wpadł jej w oko! Postanowiła więc zaproponować siatkarzowi udział w charytatywnej wyprawie. Ostatecznie do niej nie doszło, ale był to przełomowy moment dla ich relacji!

"Wysłałam mu wtedy filmiki, że jest taka akcja, czy masz ochotę (…) On powiedział, że nie może, a dwa dni później spotkaliśmy się na imprezie. Przez to, że do niego napisałam, do mnie podszedł (…) Pisaliśmy ze sobą, a po tygodniu zaprosił mnie na randkę. Nie sądziłam, że mnie zaprosi, bo ja strasznie z niego cisnęłam pompę”, opowiadała Zborowska w programie W roli głównej.

Czytaj także: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: „Chcieliśmy być razem, założyć rodzinę. Byliśmy na to gotowi”

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, 2019 gala Mistrzów Sportu
Fot. Piotr Molecki/East News
Andrzej Wrona i Zofia Zborowska, Gala Mistrzow Sportu 05.01.2019

Zofia Zborowska o pierwszym spotkaniu męża na żywo

Obserwatorzy aktorki mają co jakiś czas okazję do zadawania jej pytań poprzez funkcję Q&A na Instagramie. Tym razem została poproszona o to, by opowiedzieć, jak poznała się ze swoim mężem, Andrzejem Wroną. Zofia Zborowska uchyliła więc rąbka tajemnicy najwierniejszym fanom!

Jak poznałaś Wronkę?” brzmiała wiadomość od jednego z nich. Zofia Zborowska w odpowiedzi udostępniła zdjęcie sprzed 4 lat z imprezy marki About You, na której była gościem. Szybko okazało się, że wśród zaproszonych był także popularny siatkarz. To właśnie on pierwszy zagadał do przyszłej ukochanej i... tak to się zaczęło. Chwilę później para zaczęła randkować. 

“Sama na siebie poleciałabym szczerze mówiąc” - tak brzmiał jej nieskromny i dowcipny komentarz pod wspomnianym zdjęciem. Nie od dziś wiadomo, że aktorka jest obdarzona ogromnym poczuciem humoru, co i tym razem docenili jej obserwujący.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

CZYTAJ TAKŻE: Tak poznali się Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: „Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni”

Fot. PLEJADA
Instagram story @zborowskazofia

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.