Maja Hyży
Fot. Instagram @majahyzy
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Znamy imię dziecka Mai Hyży! Piosenkarka postawiła na tradycję

Już niebawem na świat przyjdzie jej córeczka

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2020 07:16
Maja Hyży
Fot. Instagram @majahyzy

Za kilka tygodni zostanie po raz drugi mamą. Maja Hyży ogłosiła w kwietniu tego roku, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Niedawno zdradziła natomiast jego płeć. Para spodziewa się dziewczynki. Jakie imię dla niej wybrali? Jest dosyć tradycyjne.

Imię dziecka Mai Hyży

Jest mamą bliźniaków, zaś w lipcu po raz drugi zostanie mamą. Maja Hyży i jej partner, Konrad, co jakiś czas publikują w mediach zdjęcia, na których wokalistka eksponuje sporych rozmiarów brzuszek. Niedawno urządziła baby shower w iście bajkowym stylu oraz zdradziła szczegóły porodu. Wiadomo, że 30-latka zdecydowała się cesarskie cięcie.

Wyjawiła również, że w wakacje wraz z ukochanym przywitają na świecie córeczkę. Jakie imię dla niej wybrali? To długo pozostawało tajemnicą... Aż do teraz.

Jak podaje serwis Pudelek, Maja Hyży i jej partner nazwą dziewczynkę Antonina, czyli pieszczotliwie Antosia lub Tosia.

„Maja zadbała o to, by imię pojawiło się na dekoracjach na baby shower. Były więc babeczki z napisem "Antosia", karteczki i inne ozdoby”, zdradziła osoba blisko związana z przyszłą mamą.

Znaczenia imienia Antonina

Imię to pochodzi od nazwy rodu Antoniuszów i oznacza: wspaniała, doskonała, wybitna.

„Jej spokojne życie oraz dobra praca opierają się na poczuciu bezpieczeństwa. Dlatego Antonina niechętnie podchodzi do wszelkich zmian. Woli stare śmiecie i znane sobie problemy niż ryzyko związane z nowymi. Nie raz w życiu się sparzyła, stąd jej nadmierna ostrożność, także wobec ludzi. W pracy jest sumienna i dobrze zorganizowana. Ambicji jej nie brak, ale raczej się nie wychyla”, czytamy w serwisie znaczenieimion.pl.

To także osoba, która wzbudza sympatię i jest niezwykle empatyczna.

„Swą prostotą i szczerością zjednuje sobie sympatię. W żadnej sytuacji życiowej nie unosi się pychą i jest wyjątkowo dobroduszna oraz bezinteresowna. Ogólnie rodzinna i oddana najbliższym, mimo to z łatwością wybiera samotne życie”.

Podoba Ci się ten wybór?  

Maja Hyży niebawem zostanie po raz drugi mamą. Piosenkarka urodzi dziewczynkę:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaczynam odliczać dni ... 🎀 #babyboom #babygirl #mybaby #myhappiness #instagram #instamoment

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

30-latka oraz jej partner wybrali ale dziewczynki imię Antonina:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po sesyjnie ❤ Przypominam Wam kogoś ❓ #redlipstick #mylive❤️ #mylove

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.