Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
O NIEJ SIĘ MÓWI

Jaka będzie Klara Lewandowska? Sprawdziliśmy znaczenie imienia!

Weronika Kostyra 5 maja 2017 06:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

O tym, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nadadzą swojej córce imię Klara było wiadomo od dłuższego czasu. Dzisiaj ta informacja potwierdziła się. Dlaczego zdecydowali się na to imię? Podobno to bardzo ważna decyzja, ponieważ imię w pewien sposób wpływa na charakter noszącej jej osoby. Jaka będzie mała Klara Lewandowska?

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Znaczenie imienia Klara

Imię pochodzi z łaciny od przymiotnika „clarus” oznaczającego jasny, jaśniejący, sławny. W Polsce pojawiło się w XIII wieku. Jakie jest dziecko o imieniu Klara?

Dla kobiet o tym imieniu ważna jest wygoda i komfort. Z natury są romantyczne i wrażliwe ze skłonnością do introwertyzmu, ale w razie potrzeby potrafią być uparte i pokazać swój temperament. Miewają czasami skłonności do egoizmu, ale z reguły okazują wyrozumiałość i ugodowość ze względu na wysoko rozwinięte intuicję i empatię.

Zobacz także: Jakie cechy charakteru będzie miała córka Anny i Roberta Lewandowskich, która właśnie przyszła na świat? Sprawdźcie jej horoskop!

Dla Anny Lewandowskiej jednak z pewnością najważniejsza była jedna cecha Klary: osoby o tym imieniu nie mogą usiedzieć na jednym miejscu. Nie cierpią nudy i są zawsze bardzo aktywne!

Wiemy także kiedy Klara będzie obchodziła imieniny! Najpopularniejsza data dla tego imienia to 11 sierpnia.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?