Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
O NIEJ SIĘ MÓWI

Jaka będzie Klara Lewandowska? Sprawdziliśmy znaczenie imienia!

Weronika Kostyra 5 maja 2017 06:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

O tym, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nadadzą swojej córce imię Klara było wiadomo od dłuższego czasu. Dzisiaj ta informacja potwierdziła się. Dlaczego zdecydowali się na to imię? Podobno to bardzo ważna decyzja, ponieważ imię w pewien sposób wpływa na charakter noszącej jej osoby. Jaka będzie mała Klara Lewandowska?

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Znaczenie imienia Klara

Imię pochodzi z łaciny od przymiotnika „clarus” oznaczającego jasny, jaśniejący, sławny. W Polsce pojawiło się w XIII wieku. Jakie jest dziecko o imieniu Klara?

Dla kobiet o tym imieniu ważna jest wygoda i komfort. Z natury są romantyczne i wrażliwe ze skłonnością do introwertyzmu, ale w razie potrzeby potrafią być uparte i pokazać swój temperament. Miewają czasami skłonności do egoizmu, ale z reguły okazują wyrozumiałość i ugodowość ze względu na wysoko rozwinięte intuicję i empatię.

Zobacz także: Jakie cechy charakteru będzie miała córka Anny i Roberta Lewandowskich, która właśnie przyszła na świat? Sprawdźcie jej horoskop!

Dla Anny Lewandowskiej jednak z pewnością najważniejsza była jedna cecha Klary: osoby o tym imieniu nie mogą usiedzieć na jednym miejscu. Nie cierpią nudy i są zawsze bardzo aktywne!

Wiemy także kiedy Klara będzie obchodziła imieniny! Najpopularniejsza data dla tego imienia to 11 sierpnia.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.