Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

To ona dostała pierwszy złoty bilet w historii Top Model. Poznajcie bliżej Klaudię El Dursi

Mama dwójki dzieci, modelka Playboya...

Gabriela Czernecka 10 września 2019 16:45
Top Model Klaudia El Dursi
Fot. Instagram

Za nami drugi odcinek 8. edycji Top Model Polska. Od samego początku show TVN dostarcza nam masę emocji i to nie tylko za sprawą ciąży Joanny Krupy. W pierwszym odcinku uwagę widzów szczególnie przykuł Dawid Woskanian, model, który od lat zmaga się z zespołem Tourette'a, a kto w drugim odcinku Top Model szczególnie zaskoczył internautów? Po raz pierwszy w historii programu jury wręczyło złoty bilet. Klaudia El Dursi otrzymała przepustkę do domu modelek i modeli! Kim jest? Poznajcie ją bliżej! 

Klaudia El Dursi - kim jest pierwsza modelka w Top Model Polska

Po raz pierwszy w historii Top Model Polska jury wręczyło złoty bilet, który jest przepustką do domu modelek. Osoba, która go otrzymała nie musi brać udziału w budcampie, ponieważ automatycznie zostaje uczestnikiem show. Taki bilet wręczono podczas drugiego odcinka Top Model. Otrzymała go 30-letnia Klaudia El Dursi, która gdy tylko pojawiła się na wybiegu, przykuła uwagę jurorów. Joanna Krupa od razu zapytała o egzotyczną urodę uczestniczki. Okazało się, że Klaudia urodziła się w Polsce, pochodzi z Bydgoszczy, ale jej tato jest z Libii. Jak sama mówi, na co dzień pracuje jako szwaczka i tworzy sukienki na wyjątkowe okazje, ale zawsze marzyła o modelingu: „Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, (...) a teraz przyszedł czas na mnie!”, powiedziała. 

Jury poprosiło Klaudię, by pokazała się im w stroju kąpielowym, dzięki czemu mogło w pełni ocenić jej sylwetkę. Choć modelka była nieco zawstydzona, Michał Piróg szybko pomógł jej oswoić się z sytuacją. Okazało się, że Klaudia El Dursi nie ma powodów do obaw, bo jury nie miało co do jej sylwetki żadnych zastrzeżeń. Marcin Tyszka zrobił nawet modelce kilka zdjęć, miała zapozować do nich z różowym flamingiem. Efekty zachwyciły jurorów, którzy docenili jej osobowość i egzotyczną urodę. Klaudia, szczęśliwa mama dwóch synów, otrzymała złoty bilet! 

Na swoim Instagramie Klaudia El Dursi opublikowała zdjęcie ze złotą kartą, które podpisała: „Mamy toooo 🙈🙈🙈 do tej pory nie mogę w to uwierzyć ! Niesamowite szczęście i radość ! Marzenia się jednak spełniają ⭐️🙈🤗💜 DZIĘKUJE 💜 ”, czytamy. 

Dopiero teraz, kiedy dzieci Klaudii już troszkę podrosły (mają 10 i 5 lat) ta zdecydowała się spróbować swoich sił w branży. Już podczas castingu Marcin Tyszka zauważył, że świetnie radzi sobie przed aparatem. Patrząc na zdjęcia na jej Instagramie nie mamy wątpliwości, że próbowała już swoich sił jako modelka. Na koncie ma nawet kilka sukcesów. Wzięła m.in. udział w kampanii reklamowej, w której wystąpiła u boku Natalii Siwiec i miała okazję pojawić się w sesji magazynu Playboy

Zobaczcie zdjęcia pierwszej modelki drugiej edycji Top Model. Myślicie, że słusznie otrzymała złoty bilet i ma szansę na zwycięstwo 8. edycji Top Model? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.