Omar Sangare
Fot. East News/Rafal Latoszek/FOTONOVA
Z ŻYCIA GWIAZD

Omar Sangare na wakacjach z ukochanym. Aktor Złotopolskich nie ukrywa swojego szczęścia!

Na co dzień swoje życie wiedzie w USA

Gabriela Czernecka 19 lipca 2018 18:52
Omar Sangare
Fot. East News/Rafal Latoszek/FOTONOVA

Omar Sangare nie ukrywa swojego szczęścia. Polski aktor, znany przede wszystkim z serialu Złotopolscy, od trzech lat jest w związku małżeńskim z mężczyzną. Aktor został właśnie przyłapany na spacerze ze swoim ukochanym w Sopocie, ale na co dzień swoje życie wiedzie w USA. Co tam porabia? 

Kariera Omara Sangare

Pochodzący ze Stalowej Woli Omar Sangare zdobył sympatię widzom dzięki rolom w licznych serialach i spektaklach teatralnych. Popularność przyniosła mu jednak rola w Złotopolskich, a młodszym widzom dał się polubić udzielając głosu Krabowi Sebastianowi z Małej Syrenki. Aktor głównie rozwijał się jednak w Teatrze Telewizji. Obdarzony egzotyczną urodą w pewnym momencie postanowił porzucić polski show-biznes i wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie jego kariera nabrała tempa. 

Jego rola w nowojorskiej inscenizacji Otella została doceniona przez New York Times i Newsday. Od 2007 roku przewodniczy Międzynarodowemu Festiwalowi Dialogue ONE w Stanach Zjednoczonych jako dyrektor artystyczny. Założył największy festiwal monodramów na świecie, United Solo. Jego twórczość artystyczna została także doceniona przez departament Stanu USA, który wyprodukował trzy (!) filmy przedstawiające karierę Omara Sangare w USA. 

Reżyser, producent, pedagog. Obecnie jest profesorem teatru. Dziś dzieli swoje życie między Nowy Jork a Williams Town, gdzie wykłada w najlepszym college’u w USA według magazynu Forbes. „Spotykając się z młodzieżą mam kontakt z tym co nowe, młode, co obecnie należy wiedzieć. Spotykam dusze, które rozumiem, osobowości, które przypominają mnie z dawnych czasów warszawskich, polskich”, mówił w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Odniósł sukces za oceanem, ale o Polsce nie zapomina. „Myślę, że jestem upartym realizatorem swoich marzeń. Można marzyć, ale trzeba się obudzić i swoje marzenia spełniać”, mówi.

Życie prywatne Omara Sangare: partner

W 2014 roku zdobył się na odważne wyznanie. Omar Sangare przyznał, że jest gejem i żyje w szczęśliwym związku. „Jestem gejem. Znalazłem miłość mojego życia. Biorę ślub w Nowym Jorku”, powiedział w rozmowie z Vu Magiem. Kim jest partner Omara Sangare? Jedyne, co o nim wiadomo to, że jest dziennikarzem z zawodu, zakochani są razem od 2010 roku i jak podają niektóre źródła, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Aktor nie opowiada o swoim życiu prywatnym, nie pokazuje się na ściankach z partnerem i nie udziela na ten temat wywiadów. „Dbamy o siebie, myślimy o sobie. Środowisko, w którym żyjemy jest środowiskiem niezwykle przejętym całą sytuacją, ale jest to normalność. Podoba mi się, że w pewnym momencie można pozbyć się emocji, które zupełnie są niepotrzebne, a skupić się na tym, co w życiu jest najważniejsze”, wyznał w rozmowie z Dzień Dobry TVN

Podczas tego samego wywiadu dodał, że już jest po ślubie. Uroczystość odbyła się w 2015 roku. „Obiecałem sobie, że w którymś momencie poukładam swoje życie i to mi się udało. Spotkałem człowieka, który obudził moje emocje i obudził prawdę o moich emocjach. Dzisiaj już jesteśmy po”, odparł.  

Wygląda na to, że aktor nie ukrywa swojego uczucia. Właśnie wraz ze swoim ukochanym został przyłapany przez paparazzi na spacerze w Sopocie. Ich miłość kwitnie! 

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.