Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na ich weselu zagra legendarny zespół!

Weronika Kostyra 28 lutego 2018 16:00
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Od momentu ogłoszenia zaręczyn księcia Harry’ego z Meghan Markle Wielka Brytania i cały świat czekają na królewski ślub. Para stanie przed ołtarzem w sobotę 19 maja i wiadomo już dokładnie, jak będzie przebiegał ten dzień.

Tak uroczyste ceremonie w rodzinie królewskiej nie są częste, lecz zawsze spektakularne. Przygotowania zaczynają się w dniu zaręczyn i uwzględniają najdrobniejsze szczegóły. Nic dziwnego – uroczystość na pewno będzie kosztowała majątek. Od początku wiadomo jednak, że ślub zbuntowanego księcia Harry’ego będzie znacznie odbiegał od tradycji.

Zabraknie na nim zwyczajowego tortu keksowego. Zamiast niego brat Williama woli ciasto bananowe. Ślub i wesele będą też mniejsze niż w przypadku starszego brata, dlatego lista gości musi być szczegółowo zaplanowana. Znamy już kilka nazwisk, które się na niej znalazły!

Lista gości na weselu Harry’ego i Meghan

Kilka dni temu zaskoczenie wywołała informacja, że książę Harry zamierza zaprosić na uroczystość swoje dwie byłe dziewczyny, Chelsy Davis i Cressidę Bonas, z którymi nadal się przyjaźni. Na ślubie na pewno zjawi się arystokracja i śmietanka towarzyska całego świata, ale także gwiazdy filmowe – przyjaciele Meghan. Teraz wokalistka Mel B znana z kultowego zespołu Spice Girls zdradziła, że także ona i jej koleżanki z grupy zostały zaproszone.

W programie telewizyjnym The Real została zapytana o to, czy zna kogoś, kto wybiera się na ślub. Zmieszana przyznała wtedy, że jest nią ona sama oraz Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Victoria Beckham. Nie chciała zdradzać innych szczegółów, mimo entuzjazmu prowadzących. Te jednak nie ustępowały i zapytały, czy girlsband wystąpi na weselu. Mel B wyraźnie żałowała, że zdradziła tajemnicę – zrobiła niezadowoloną minę i powiedziała: „Muszę już iść. Zostanę zwolniona!”.

Występ nie jest więc jeszcze pewny. Wcześniej mówiło się, że na weselu zaśpiewa Ed Sheeran, ale prawdę poznamy dopiero 19 maja. Zespół Spice Girls już od lat nie koncertuje, ale niedawno jego członkinie spotkały się i podpisały nowe kontrakty reklamowe.

Jest szansę, że zrobiłyby wyjątek dla księcia Harry’ego, który od dziecka jest ich fanem. Kiedy miał 13 lat, jego mama księżna Diana zorganizowała spotkanie, na którym książę i pięć piosenkarek zostało sobie przedstawionych. Harry wspominał potem ten dzień jako jeden z najszczęśliwszych w swoim życiu.

Pozostaje tylko jedno pytanie: co na to wszystko królowa Elżbieta II? 

Książę Harry i Spice Girls
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.