Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a
Z OSTATNIEJ CHWILI

Krzysztof i Paulina Piątkowie podzielili się romantycznym zdjęciem ze ślubu!

Widać nawet suknię ślubną!

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2019 17:02
Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a

Ślub Krzysztofa Piątka już za nami! Jeden z najlepszych polskich piłkarzy w sobotę 1 czerwca stanął na ślubnym kobiercu. Zawodnik AC Milan wziął ślub ze swoją długoletnią partnerką, Pauliną Procyk. Uroczystość do samego końca utrzymywana była w tajemnicy, a kibice o ceremonii dowiedzieli się dopiero w dniu ślubu piłkarza, gdy ten opuścił zgrupowanie reprezentacji. O ślubie Piątka wiadomo jednak coraz więcej, w sieci pojawiło się nawet pierwsze zdjęcie obrączek, a teraz kolejne, na którym w pełnej krasie mamy okazję podziwiać suknię ślubną panny młodej. Zobaczcie sami! 

Zdjęcie ze ślubu Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek, jeden z najlepszych polskich piłkarzy wziął ślub. Zawodnik AC Milan i reprezentacji Polski stanął na ślubnym kobiercu z Pauliną Procyk, swoją długoletnią dziewczyną. Kim jest żona Krzysztofa Piątka? Paulina Procyk, jak podają niektóre źródła, jest prawniczką, ale ze względu na wyprowadzkę do Włoch i rozwój kariery piłkarza, obecnie nie pracuje w zawodzie. Para poznała się jeszcze w Lublinie, skąd pochodzi Paulina, a kiedy Krzysztof był piłkarzem Zagłębia (2012-2016).

Cała uroczystość długo utrzymywana była w tajemnicy. Parze udało się zachować wszystkie szczegóły ceremonii w tajemnicy do samego końca. Pierwsze zdjęcie ze ślubu zamieścili sami młodzi małżonkowie dzień po uroczystości. „Mr. & Mrs. Piątek”, podpisali fotografię obrączek. Teraz zakochani podzielili się kolejną fotografią. Tym razem w pełnej okazałości możemy podziwiać suknię ślubną Pauliny Piątek. Żona Krzysztofa Piątka miała na sobie śnieżnobiałą kreację z rozkloszowanym dołem. 

Zobaczcie, jak prezentowali się Krzysztof i Paulina Piątkowie! Młodej parze życzymy więc wszystkiego, co najlepsze!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?