Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zdjęcie księcia Williama i księżnej Kate z dziećmi z okazji Dnia Matki ma ukryty przekaz!

Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 23 marca 2020 20:46
Księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. East News

W Wielkiej Brytanii Dzień Matki obchodzony jest 22 marca. Z tej okazji członkowie rodziny królewskiej na swoich social mediach chętnie dzielili się z fanami archiwalnymi bądź niepublikowanymi zdjęciami ze swoimi mamami. Takie zdjęcie pojawiło się na profilu na Instagramie królowej Elżbiety II - monarchini pozuje na nim ze swoją mamą, nazywaną przez lata Królową Matką. Na Instagramie Clarence House książę Karol również dodał zdjęcie z mamą, z kolei u księżniczki Eugenii pojawiło się jej zdjęcie z siostrą i księżną Sarah Ferguson. W tym dniu o wyjątkowej fotografii dla fanów nie zapomniało także małżeństwo Cambridge. Para podzieliła się kilkoma fotografiami, ale jedna z nich ma ukryty przekaz! 

Księżna Kate i książę William zdjęcie z okazji Dnia Matki

Księżna Kate i książę William na swoim Instagramie zamieścili cztery zdjęcia. Na pierwszym mamy okazję podziwiać księżna Kate z księżniczką Charlotte oraz księcia Williama z księciem Georgem w tle. Fotografię wykonano podczas wypoczynku pary z dziećmi w Norfolk. Drugie zdjęcie przedstawia księżną Dianę z synami, księciem Williamem i księciem Harrym. Na kolejnym widzimy księżną Kate jako dziecko, na rękach mamy, Carole Middleton, a na czwartym mamy okazję podziwiać nowy talent księcia George'a. Fotografia przedstawia bowiem rysunek, jaki wykonał dla swojej mamy z okazji jej święta. Najbardziej przykuwa jednak uwagę pierwsze zdjęcie. 

Rzadko pokazywany jest publicznie.... Co dzieje się z najmłodszym synem księżnej Kate? Sprawdź>>

Książęca para Cambridge przyzwyczaiła nas już do naturalnych, pełnych rodzinnego ciepła fotografii. Mieliśmy okazję podziwiać je z okazji urodzin księżniczki Charlotte czy księcia Louise'a.

książę Louis
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Tym razem w podobnym klimacie wykonano zdjęcie z okazji Dnia Matki. Niepublikowana fotografia ma jednak ukryty przekaz. Na zdjęciu  Kate i William, niczym normalna rodzina, biegają z dziećmi - księżniczką Charlotte i księciem George'm - na plecach. Fani dostrzegli jednak, że po raz kolejny książęca para Cambridge nie pokazała najmłodszego syna. Książę Louis, trzecie dziecko Kate i Williama to najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć należy do ścisłej czołówki royal family, bardzo rzadko mamy okazję widzieć go publicznie. Niedawno nauczył się chodzić i jest pełnym energii chłopcem ciekawym świata. 

Kate i William otwarcie pokazują, że są konsekwentni w swoich decyzjach. Najmłodszy syn może cieszyć się anonimowością, bowiem małżeństwo nie chce zbyt mocno eksponować wizerunku swoich dzieci. I gdy w przypadku George'a i Charlotte nie mają zbyt wielkiego wyboru, bowiem jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości przejmą tron, to w przypadku księcia Louisa mogą pozwolić sobie na zapewnienie mu prywatności. Louis jest dopiero piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, czyli podobnie jak książę Harry przed laty, będzie mógł wieść mniej publiczne życie. William i Kate robią więc co w swojej mocy, by chłopiec jak najdłużej cieszyć się upragnioną wolnością. A Wy, zwróciliście na to uwagę?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.