Ulubiony kolor, danie i...pasja!

Gabriela Czernecka 2 maja 2019 15:49

Urodziny księżniczki Charlotte to idealna okazja do tego, by przybliżyć nieco jej sylwetkę. Jest jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. Jej ubrania z dnia na dzień znikają ze sklepowych półek. Już mówi się o efekcie Charlotte i o tym, że jest małą ikoną mody. I choć nie ma szans na to, by kiedykolwiek pojawiła się w reklamie to i tak zapewnia firmom odzieżowym znakomite obroty, a zdaniem jednego z magazynów ma największy potencjał reklamowy ze wszystkich członków rodziny królewskiej. Dziś jedyna córka księżnej Kate i księcia Williama obchodzi urodziny. Oto kilka ciekawostek o czteroletniej księżniczce Charlotte! 

1/9
Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/9

Mimo młodego wieku opanowała już ważną umiejętność, dzięki hiszpańskiej niani uczy się języka hiszpańskiego i jest na dobrej drodze do tego, by wkrótce być dwujęzyczna.

2/9
Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
2/9

Jak każda mała dziewczynka uwielbia się bawić i ma swoje pasje, które rozwija dzięki rodzicom. Jedną z nich jest… taniec! „Moja córka Charlotte uwielbia tańczyć”, oznajmił książę William z dumą uczestnikom przyjęcia podczas Commonwealth Day.

3/9
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Zak Hussein/EAST NEWS
3/9

Ulubionym kolorem Charlotte jest... różowy. Mała księżniczka chętnie pokazuje się w różówych sukienkach czy dodatkach do włosów w takim kolorze.

4/9
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
4/9

Znalazła się na szczycie listy magazynu Redaer’s Digest i została uznana za osobę z najwyższym potencjałem reklamowym w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Na chwilę obecną wartość reklamowa córki Kate została wyceniona na… 5 miliardów dolarów!

5/9
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
5/9

Nie lubi objadać się słodyczami, za to uwielbia… oliwki. Kate wyznała także, że jej pociechy kochają makaron z serem i pizzę, zwłaszcza, gdy robią ją samodzielnie z mamą.

6/9
Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Copyright @Getty Images
6/9

Jako pierwsza kobieta w bezpośredniej sukcesji nie straci swojego miejsca w kolejce do brytyjskiego tronu!  Takie prawo obowiązuje od 2011 roku, tak więc na tronie ma okazję zasiąść księżniczka Charlotte, która urodziła się w 2015 roku.

7/9
Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Copyright @Getty Images
7/9

Księżniczka Charlotte pokazuje się tylko w sukienkach. To bowiem wewnętrzna zasada, tradycja, obowiązująca członków rodziny królewskiej, że ubiór mamy i córki powinien być w podobnym klimacie.

8/9
Księżna Kate fotografem, księżniczka Charlotte
Copyright @@kensingtonroyal by The Duchess of Cambridge
8/9

Na jej cześć wiele ważnych obiektów w Londynie i nie tylko zostało podświetlonych na różowo.Były to m.in. Wieża mostu Tower bridge, Trafalgar Square, The London Eye czy Niagara Falls.

9/9
Księżna Kate fotografem, księżniczka Charlotte
Copyright @@kensingtonroyal by The Duchess of Cambridge
9/9

 Dziewczynka przyszła na świat o godz. 8:34- lokalnego czasu i ważyła 3,75 kg.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.