Ulubiony kolor, danie i...pasja!

Gabriela Czernecka 2 maja 2019 15:49

Urodziny księżniczki Charlotte to idealna okazja do tego, by przybliżyć nieco jej sylwetkę. Jest jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. Jej ubrania z dnia na dzień znikają ze sklepowych półek. Już mówi się o efekcie Charlotte i o tym, że jest małą ikoną mody. I choć nie ma szans na to, by kiedykolwiek pojawiła się w reklamie to i tak zapewnia firmom odzieżowym znakomite obroty, a zdaniem jednego z magazynów ma największy potencjał reklamowy ze wszystkich członków rodziny królewskiej. Dziś jedyna córka księżnej Kate i księcia Williama obchodzi urodziny. Oto kilka ciekawostek o czteroletniej księżniczce Charlotte! 

1/9
Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/9

Mimo młodego wieku opanowała już ważną umiejętność, dzięki hiszpańskiej niani uczy się języka hiszpańskiego i jest na dobrej drodze do tego, by wkrótce być dwujęzyczna.

2/9
Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
2/9

Jak każda mała dziewczynka uwielbia się bawić i ma swoje pasje, które rozwija dzięki rodzicom. Jedną z nich jest… taniec! „Moja córka Charlotte uwielbia tańczyć”, oznajmił książę William z dumą uczestnikom przyjęcia podczas Commonwealth Day.

3/9
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Zak Hussein/EAST NEWS
3/9

Ulubionym kolorem Charlotte jest... różowy. Mała księżniczka chętnie pokazuje się w różówych sukienkach czy dodatkach do włosów w takim kolorze.

4/9
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
4/9

Znalazła się na szczycie listy magazynu Redaer’s Digest i została uznana za osobę z najwyższym potencjałem reklamowym w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Na chwilę obecną wartość reklamowa córki Kate została wyceniona na… 5 miliardów dolarów!

5/9
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
5/9

Nie lubi objadać się słodyczami, za to uwielbia… oliwki. Kate wyznała także, że jej pociechy kochają makaron z serem i pizzę, zwłaszcza, gdy robią ją samodzielnie z mamą.

6/9
Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Copyright @Getty Images
6/9

Jako pierwsza kobieta w bezpośredniej sukcesji nie straci swojego miejsca w kolejce do brytyjskiego tronu!  Takie prawo obowiązuje od 2011 roku, tak więc na tronie ma okazję zasiąść księżniczka Charlotte, która urodziła się w 2015 roku.

7/9
Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Copyright @Getty Images
7/9

Księżniczka Charlotte pokazuje się tylko w sukienkach. To bowiem wewnętrzna zasada, tradycja, obowiązująca członków rodziny królewskiej, że ubiór mamy i córki powinien być w podobnym klimacie.

8/9
Księżna Kate fotografem, księżniczka Charlotte
Copyright @@kensingtonroyal by The Duchess of Cambridge
8/9

Na jej cześć wiele ważnych obiektów w Londynie i nie tylko zostało podświetlonych na różowo.Były to m.in. Wieża mostu Tower bridge, Trafalgar Square, The London Eye czy Niagara Falls.

9/9
Księżna Kate fotografem, księżniczka Charlotte
Copyright @@kensingtonroyal by The Duchess of Cambridge
9/9

 Dziewczynka przyszła na świat o godz. 8:34- lokalnego czasu i ważyła 3,75 kg.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.