KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Koniec z „efektem Kate”, pora na... Charlotte! Pokonała wszystkich członków royal family

Czterolatka jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie

Gabriela Czernecka 15 marca 2019 18:51

Księżniczka Charlotte jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie! Choć ma zaledwie cztery latka, właśnie została uznana za osobę z najwyższym potencjałem reklamowym w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ile mogłaby zarobić na reklamie? Prawie o połowę więcej niż George i z pewnością zostawiła królową Elżbietę II daleko w tyle!

Księżniczka Charlotte - wartość reklamowa

Księżniczka Charlotte znalazła się na szczycie listy magazynu Redaer’s Digest, który bazując na obliczeniach ekspertów z branży reklamowej wyliczył na podstawie wpływów, który członek rodziny królewskiej przynosi brytyjskiej gospodarce najwięcej pieniędzy. Jedyna córka książęcej pary Cambridge pojawiła się w zestawieniu ze względu na wyczucie stylu. Choć sama nie dobiera sobie strojów, już nazywana jest ikoną mody. Dlaczego?

Niemal wszystko, w czym mała księżniczka pokaże się publicznie, automatycznie znika ze sklepowych półek. Dokładnie tak samo jest w przypadku księżnej Kate, której wpływ na świat mody nazywa się już „efektem Kate’. Wygląda na to, że dziś można mówić także o „efekcie Charlotte”. Choć szanse na to, żeby księżniczka kiedykolwiek wystąpiła w reklamie są niemal zerowe, to potencjał reklamowy Charlotte i tak będzie rósł wraz z jej wiekiem.

Na chwilę obecną wartość reklamowa córki Kate została wyceniona na… 5 miliardów dolarów. To najwyższa ocena wśród członków brytyjskiej monarchii. Co ciekawe, drugie miejsce w zestawieniu zajął starszy brat Charlotte, sześcioletni książę George. Na szczycie listy znajduje się także królowa Elżbieta II z majątkiem wartym około 550 milionów dolarów. Weźmy pod uwagę, że dzieci w rodzinie królewskiej nie mają jednoznacznie określonego majątku, ponieważ nie mają oficjalnych dochodów czy przypisanych spadków. Ich wartość oblicza się na podstawie wpływów dla brytyjskiej gospodarki. Wartość księcia Harry'ego i księcia Williama szacuje się na około 40 milionów dolarów. 

Na czele królewskiej rodziny plasuje się jednak księżniczka Charlotte. To czyni ją, oczywiście teoretycznie, najbogatszym i najbardziej wartościowym członkiem rodziny królewskiej! Wiedzieliście o tym? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.