Czterolatka jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie

Gabriela Czernecka 15 marca 2019 18:51

Księżniczka Charlotte jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie! Choć ma zaledwie cztery latka, właśnie została uznana za osobę z najwyższym potencjałem reklamowym w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ile mogłaby zarobić na reklamie? Prawie o połowę więcej niż George i z pewnością zostawiła królową Elżbietę II daleko w tyle!

Księżniczka Charlotte - wartość reklamowa

Księżniczka Charlotte znalazła się na szczycie listy magazynu Redaer’s Digest, który bazując na obliczeniach ekspertów z branży reklamowej wyliczył na podstawie wpływów, który członek rodziny królewskiej przynosi brytyjskiej gospodarce najwięcej pieniędzy. Jedyna córka książęcej pary Cambridge pojawiła się w zestawieniu ze względu na wyczucie stylu. Choć sama nie dobiera sobie strojów, już nazywana jest ikoną mody. Dlaczego?

Niemal wszystko, w czym mała księżniczka pokaże się publicznie, automatycznie znika ze sklepowych półek. Dokładnie tak samo jest w przypadku księżnej Kate, której wpływ na świat mody nazywa się już „efektem Kate’. Wygląda na to, że dziś można mówić także o „efekcie Charlotte”. Choć szanse na to, żeby księżniczka kiedykolwiek wystąpiła w reklamie są niemal zerowe, to potencjał reklamowy Charlotte i tak będzie rósł wraz z jej wiekiem.

Na chwilę obecną wartość reklamowa córki Kate została wyceniona na… 5 miliardów dolarów. To najwyższa ocena wśród członków brytyjskiej monarchii. Co ciekawe, drugie miejsce w zestawieniu zajął starszy brat Charlotte, sześcioletni książę George. Na szczycie listy znajduje się także królowa Elżbieta II z majątkiem wartym około 550 milionów dolarów. Weźmy pod uwagę, że dzieci w rodzinie królewskiej nie mają jednoznacznie określonego majątku, ponieważ nie mają oficjalnych dochodów czy przypisanych spadków. Ich wartość oblicza się na podstawie wpływów dla brytyjskiej gospodarki. Wartość księcia Harry'ego i księcia Williama szacuje się na około 40 milionów dolarów. 

Na czele królewskiej rodziny plasuje się jednak księżniczka Charlotte. To czyni ją, oczywiście teoretycznie, najbogatszym i najbardziej wartościowym członkiem rodziny królewskiej! Wiedzieliście o tym? 

1/5
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
1/5

Jej styl jest niezmienny - księżniczka Charlottezawsze ma na sobie sukienkę, buty z paseczkiem oraz dobraną kolorystycznie spinkę z kokardką, a w chłodniejsze dni także rozpinany sweterek i rajstopki.

2/5
Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Na chwilę obecną wartość reklamowa córki Kate została wyceniona na… 5 miliardów dolarów. To najwyższa ocena wśród członków brytyjskiej monarchii. Co ciekawe, drugie miejsce w zestawieniu zajął starszy brat Charlotte, sześcioletni książę George.

3/5
Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Wygląda na to, że dziś można mówić także o „efekcie Charlotte”. Choć szanse na to, żeby księżniczka kiedykolwiek wystąpiła w reklamie są niemal zerowe, to potencjał reklamowy Charlotte i tak będzie rósł wraz z jej wiekiem.

4/5
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
4/5

Jedyna córka książęcej pary Cambridge pojawiła się w zestawieniu ze względu na wyczucie stylu. Choć sama nie dobiera sobie strojów, już nazywana jest ikoną mody. Niemal wszystko, w czym mała księżniczka pokaże się publicznie, automatycznie znika ze sklepowych półek.

5/5
księżniczka Charlotte
Copyright @East News
5/5

Weźmy pod uwagę, że dzieci w rodzinie królewskiej nie mają jednoznacznie określonego majątku, ponieważ nie mają oficjalnych dochodów czy przypisanych spadków. Ich wartość oblicza się na podstawie wpływów dla brytyjskiej gospodarki

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.