KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Opublikowano oficjalne zdjęcia księcia Louisa z okazji pierwszych urodzin!

Do kogo jest bardziej podobny?

Weronika Kostyra 23 kwietnia 2019 07:14

Książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama właśnie skończył roczek! Rodzice rzadko pokazują się z nim publicznie, nie publikują też jego zdjęć, lecz na oficjalnym portrecie z okazji pierwszych urodzin, możemy zobaczyć, jak duży jest już młodszy brat George'a i Charlotte. Zobacz urocze zdjęcia!

Urodzinowe zdjęcia księcia Louisa

Książęca para Cambrigde bardzo dba o prywatność swoich dzieci. Zależy im na tym, by w miarę możliwości cieszyły się normalnym dzieciństwem. Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Zajmuje piąte miejsce w kolejce do tronu. Do tej pory zobaczyliśmy go zaledwie kilka razy. Rodzice przez wiele miesięcy nie pokazywali jego wizerunku publicznie. Tymczasem książę rósł jak na drożdżach. Dzisiaj obchodzi swoje pierwsze urodziny. Pałac Kensington opublikował z tej okazji kilka uroczych portretów księcia. Wszystkie wykonała jego mama, księżna Kate.

Do którego z członków rodziny Louis jest najbardziej podobny? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.