Gabriela Czernecka 5 października 2017 06:00
1/5
Katarzyna Zielińska, VIVA!, FB
Copyright @
1/5

Katarzyna Zielińska w ogniu krytyki! Aktorka lada dzień po raz drugi zostanie mamą. Na swoim Instagramie chętnie zamieszcza zdjęcia eksponujące jej ciążowe krągłości. Niestety najnowsze zdjęcie Kasi Zielińskiej nie spodobało się jej fanom. Ci zarzucili jej nieodpowiedzialność. O co chodzi?

 

Polecamy: Katarzyna Zielińska już tak nie wygląda. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie!

 

Katarzyna Zielińska spodziewa się dziecka

 

Odkąd podano, że Katarzyna Zielińska jest w ciąży, aktorka musi radzić sobie z jeszcze większym zainteresowaniem ze strony fanów. Kiedy ostatnio podzieliła się z obserwatorami zdjęciem w komentarzach rozpętała się burza. Jeden z internautów zarzucił aktorce, że ta jest nieodpowiedzialna. „W ciąży się na rowerze nie jeździ”, napisał mężczyzna pod fotografią, na której Kasia Zielińska pozuje przy rowerze.

 

Zobacz również: KULTOWE SESJE VIVY! Katarzyna Zielińska kwitnie w drugiej ciąży, a my przypominamy pierwszą sesję aktorki sprzed 6 lat

 

Instagram Katarzyny Zielińskiej w ogniu krytyki 

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. Szybko między nią a fanem rozpętała się dyskusja. „Skąd te wnioski? Musisz więcej poczytać na ten temat, jeśli planujesz zajść w ciążę”, żartobliwie skomentowała aktorka. „Nie spotkałem literatury szczególnie namawiającej do jazdy na rowerze w stanie błogosławionym... Czyżby jakieś nowe okrycia były w tym temacie?”, odpowiedział mężczyzna. Do rozmowy dołączyła fanka aktorki: „Ja trzy tygodnie temu urodziłam i też ciekawiło mnie, czy mogę jeździć rowerem w ciąży. Moja ginekolog zabroniła, dwóch innych lekarzy, których o to pytałam, też nie zalecało jazdy na rowerze”, napisała. 

 

Kolejno zaczęły wypowiadać się inne kobiety mówiąc że ciąża to nie choroba, a uprawianie aktywności fizycznej jest wręcz wskazane. Sama Katarzyna Zielińska również odniosła się do komentarzy. „W ciąży jak najbardziej można jeździć na rowerze, pod warunkiem, że przed ciążą też było się zapalonym rowerzystą” , skomentowała. 

 

Okazuje się, że nie tylko Katarzyna Zielińska padła ofiarą hejterów. Podobnym słownym potyczkom została poddana także Magdalena Boczarska, która również spodziewa się dziecka. O co poszło tym razem? Zobaczcie w naszej galerii, jak Katarzyna Zielińska i Magdalena Boczarska radzą sobie z hejtem w sieci! 

 

Polecamy: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

2/5
Katarzyna Zielińska o aborcji
Copyright @East News/ Instagram @katarzynazielinska
2/5

Najnowsze zdjęcie Katarzyny Zielińskiej na Instagramie nie spodobało się jej fanom. Jeden z internautów zarzucił aktorce, że ta jest nieodpowiedzialna. „W ciąży się na rowerze nie jeździ”, napisał mężczyzna pod fotografią, na której Kasia Zielińska pozuje przy rowerze. Aktorka szybko interweniowała. „W ciąży jak najbardziej można jeździć na rowerze, pod warunkiem, że przed ciążą też było się zapalonym rowerzystą” , skomentowała. 

 

Polecamy: Katarzyna Zielińska już tak nie wygląda. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie!

Zobacz także: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

3/5
Katarzyna Zielińska, VIVA! wrzesień 2011
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA
3/5

Katarzyna Zielińska jest w drugiej ciąży i pokazuje światu, że jest w świetnej formie. Co więcej, aktorka twierdzi, że utarło się, że kobieta w błogosławionym stanie nie powinna podejmować żadnej aktywności fizycznej. Gwiazda zamieściła obszerny post, w którym napisała, co myśli na temat takich zarzutów. „Dlaczego w Polsce utarło się, że kobieta w stanie błogosławionym to najlepiej, jakby nie wychodziła z domu. Boże, dziewczyny, nie dajmy się. Te które znają ten stan, wiedzą że to stan totalnego odjazdu. Oczywiście jeśli wszystko jest ok i ciąża przebiega normalnie, bez żadnych niespodzianek. Stan kosmicznego szczęścia pozwala nam wtedy przenosić góry. Kobiety, róbmy wtedy to, na co mamy ochotę i siłę. Mamy ochotę spać to śpijmy. Mamy ochotę tańczyć to tańczmy. Mamy ochotę zjeść tabliczkę czekolady to ją zjedzmy. Mamy ochotę założyć błyszczące buty i iść do pracy to zróbmy to. Wszystko jest dla nas tylko w odpowiednich dawkach i pod kontrolą specjalistów. Nieczęsto zdarza się taki stan w życiu, więc korzystajmy z tego. I pamiętajmy, że jesteśmy wtedy pod totalną ochroną. Jesteśmy piękne! A nasi panowie niech nas noszą na rękach. I właśnie tego nam życzę”, napisała na Instagramie.

 

 

 

Polecamy: Katarzyna Zielińska obchodzi dziś 38 urodziny. Zobacz, jak się zmieniała!

4/5
Gwiazdy na zakończeniu festiwalu w Gdyni: Magdalena Boczarska z ciążowym brzuszkiem
Copyright @East News
4/5

Nie tylko Katarzyna Zielińska padła ofiarą hejtu w sieci. Wczoraj oberwało się także Magdalenie Boczarskiej. Przypomnijmy, że aktorka wsparła czarny protest, który odbył się we wtorek. Przez zaangażowanie się w ruch aktorka spotkała się z krytyką ze strony internautów. „Usunęłaby Pani taką ciążę?”,  pytali internauci na Instagramie o aborcję. Magdalena Boczarska postanowiła  zabrać głos. Co napisała?

 

Polecamy: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

5/5
Magdalena Boczarska
Copyright @Adam Pluciński/move
5/5

Magdalena Boczarska zabrała głos w tej sprawie. „Aborcja do końca ciąży nigdy nie była i nie będzie możliwa. Nie jestem też zwolenniczką aborcji na życzenie, co wielokrotnie podkreślałam. Chodzi o zachowanie kompromisu tylko w trzech i tak dramatycznych przypadkach. To nigdy nie była wyłącznie kwestia prawa do przerywania ciąży. Zawsze chodziło o coś więcej. Jak choćby dostęp do refundowanego InVitro dla wszystkich którzy marzą o dziecku, a InVitro jest właśnie dla nich ostatecznością. Myśle też, ze każda kobieta ma prawo do własnego wyboru i własne sumienie”, napisała na Instagramie.

 

Polecamy: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

oraz: Weronika Rosati kontra Magdalena Boczarska, czyli ciążowe stylizacje gwiazd na Festiwalu w Gdyni. Która wypadła lepiej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.