Najnowsze zdjęcia pary są naprawdę romantyczne

Rafał Kowalski 2 kwietnia 2019 08:55

Informacja o tym, że Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są w związku zaskoczyła niewielu ich najwierniejszych wielbicieli. Duża część z nich domyślała się para może być razem. Po oficjalnym ogłoszeniu tej nowiny przez autorów bestsellerów, Mróz i Bonda nie szczędzili sobie czułych uścisków po wyjścia ze studia Dzień dobry TVN.

Zdjęcia Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza

Pisarze byli gośćmi weekendowego wydania porannego programu TVN. Podczas wywiadu opowiedzieli o tym, jak wyglądał początek ich znajomości. „Zaczęło się od tego, że my faktycznie byliśmy lekko nieświadomi tego, co się dzieje między nami. Natomiast czytelnicy widzieli to od dwóch, trzech lat. Jak tyko pojawiały się jakieś wspólne zdjęcia lub jak występowaliśmy gdzieś razem to zagrzewali nas do boju. Komentarze były w stylu: „Iskrzy ewidentnie”, „Dalej, dalej””, opowiadał Remigiusz Mróz, a jego ukochana dodała ze śmiechem, że na początku była oburzona takimi komentarzami. Z czasem zdała sobie jednak sprawę, że nie warto zaprzeczać budującemu się uczuciu.

Po wyjściu ze studia przy ulicy Hożej, na parę pisarzy czekało kilku fotoreporterów. Myślicie, że Bonda i Mróz wymknęli się tylnym wyjściem? Wręcz odwrotnie! Przeszli chodnikiem aż do auta trzymając się za ręce, czule obejmując i rozmawiając. Zobaczcie te oraz poprzednie wspólne zdjęcia zakochanych. Prawda, że pasują do siebie?

A ci, którzy są ciekawi większej liczby szczegółów dotyczących związku popularnych pisarzy powinni obejrzeć dziś Kubę Wojewódzkiego. Gościem programu będzie Remigiusz Mróz. 

1/5
Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz
Copyright @Artur Zawadzki/Reporter
1/5

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda nie unikali fotografów

2/5
Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz
Copyright @Artur Zawadzki/Reporter
2/5

Zakochanych nie opuszczał dobry humor

3/5
Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz
Copyright @Artur Zawadzki/Reporter
3/5

„Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy!”, tymi słowami Mróz poinformował o tym, że nie jest już singlem.

4/5
Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda na Bestsellerach Empiku 2019
Copyright @Artur Zawadzki/REPORTER
4/5

Pierwszy raz razem para pojawiła się na Bestsellerach Empiku 2019

5/5
Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą
Copyright @Instagram @remigiuszmroz
5/5

Życzymy miłości do końca życia! Lubicie tę parę?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.