Księżna Kate i książę William z dziećmi na przedstawieniu, 11.12.2020
Fot. GEORGE ROGERS/SIPA/SIPA/East News
Królewskie życie

„Zaskoczenie. Podoba mi się”. Ekspert ocenił bożonarodzeniową kartkę księcia Williama i księżnej Kate

Ekspertka od etykiety podzieliła się spostrzeżeniami

Marta Nawacka 12 grudnia 2021 10:03
Księżna Kate i książę William z dziećmi na przedstawieniu, 11.12.2020
Fot. GEORGE ROGERS/SIPA/SIPA/East News

Księżna Kate i książę William cieszą się dużą popularnością i sympatią w Wielkiej Brytanii, a fani rodziny królewskiej śledzą każdy szczegół ich życia. W piątkowe popołudnie media obiegła wieść o tegorocznej kartce świątecznej, którą opublikowali małżonkowie. Ich fotografii przyjrzała się ekspertka od etykiety.

Książę William i księżna Kate opublikowali zdjęcie do kartki świątecznej

W piątkowe popołudnie na oficjalnym profilu księcia Williama i księżnej Kate na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które będzie dołączane do tegorocznej kartki ze świątecznymi życzeniami. Książęca para pozowała do niego wraz z trójką swoich dzieci: George'a, Charlotte i Louis'a. Tym razem uroczy rodzinny portret nieco odbiega od poprzednich. Jednym z powodów jest fakt, że został wykonany prawdopodobnie podczas wakacji Cambridge'ów.

Fotografowanie rodzinnych portretów i dzielenie się nimi z fanami to już właściwie tradycja w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Takie zdjęcia dołączone zostaną do świątecznych kartek. Książę William i księżna Kate również nie zamierzają się z tej tradycji wyłamywać i co roku sympatycy książęcej pary mogą liczyć na ich nową fotografię.

Czytaj też: Książę William i księżna Kate z dziećmi. Tak wygląda ich świąteczna kartka!

Księżna Kate, książę William, George, Charlotte, Louis
Fot. The Duke and Duchess of Cambridge/Kensington Palace/PA/WPA Pool/Rex Features/East News

Książę William i księżna Kate z dziećmi, fotografia do kartki bożonarodzeniowej, 2020 rok

Ekspertka ocenia zdjęcie książęcej pary

Najnowsze zdjęcie Cambridge'ów wywołało zachwyt fanów rodziny królewskiej. Uśmiechnięci książę William i księżna Kate przyciągnęli uwagę jeszcze jednym szczegółem... „Co myśli Pani o tegorocznych kartkach świątecznych rodziny królewskiej?”, postanowili zapytać Aleksandrę Pakułę internauci. Natychmiast doczekali się odpowiedzi: „Bardzo zaciekawiła mnie ta – jest niezwykła. Dlaczego? Bo Kate i William się dotykają i to dość „intymnie” (jak na ich standardy)”, wytłumaczyła ekspertka. Kobieta wyjaśniła, że członkowie rodziny królewskiej raczej nie okazują sobie uczuć, a najnowsza fotografia przedstawia małżonków nawzajem trzymających ręce na swoich udach. „Królewskie pary dość rzadko okazują sobie publicznie uczucia, więc ta kartka – zaskoczenie. Podoba mi się”, dodała Aleksandra Pakuła.  

Zobacz także: Oto rodzinna kartka świąteczna księżnej Kate i księcia Williama!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.