Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnym czasie...

„Trzymaj się jak najsilniej”

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2019 15:46
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od wczorajszego poranka trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który według danych policji miał wypaść z motorówki w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzny wciąż nie odnaleziono, jednak funkcjonariusze zapewniają, że prace prowadzone są bardzo sprawnie i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Na informację o odnalezieniu filmowca czeka też jego żona Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Znana prezenterka dzień przed wypadkiem opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z wypoczynku na Mazurach. Pod zdjęciem opalonej gwiazdy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy komplementujących jej wygląd. Niestety, od podania informacji o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka, jego żona nie udzielała się w sieci.

Zaniepokojone koleżanki i koledzy z show-biznesu zamieścili na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak wiele słów otuchy. „Mam nadzieje ze ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się”, napisała Marcelina Zawadzka. „Ja też się modlę”, dodała Anna Skura. „Agnieszka trzymaj się jak najsilniej”, oświadczyła Karolina Korwin Piotrowska. „Siły i wiary kochana – trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie”, napisała Natalia Janoszek pod fotografią prezenterki. Kilka słów od siebie dodał też Robert Biedroń „Jestem w ogromnym szoku!!! Sercem z Tobą i Piotrek <3”, czytamy.

Osobny post zamieściła Hanna Lis. Dziennikarka nawiązała do lawiny okrutnych komentarzy, które anonimowi internauci publikują na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak. Wiele osób zamiast jej współczuć, zamieszcza treści pełne nienawiści. „Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach. Opamiętajcie się! Wylewają się spod waszych klawiatur rwące potoki nienawiści, albo zwykłej głupoty. Nawet czołowy portal plotkarski wyłączył komentarze pod artykułami o poszukiwaniach Piotrka. Bo to nie czas na spiskowe teorie, na rozsiewanie plotek i pomówień, na głupie i nic nie wnoszące dyskusje. Nie jest na to czas, a tym bardziej nie jest na to miejsce na profilu Agi. Zastanówcie się, zanim znów coś napiszecie pod jej zdjęciem. Okiełznajcie swoje okrucieństwo! To jest czyjeś życie, dramat, cierpienie, niepewność. Ponoć jesteśmy katolickim narodem? Może czas włączyć współczucie? To jest czas na modlitwę i trzymanie kciuków za Piotra i jego Rodzinę”, napisała Hanna Lis.

Czekamy na rozwój wydarzeń, poszukiwania wciąż trwają.  Agnieszce Woźniak-Starak wysyłamy dużo siły. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytam komentarze o zaginięciu Piotrka Woźniaka-Staraka i nie mogę uwierzyć ile bestialskiego okrucieństwa jest w ludziach. Opamiętajcie się! Wylewają się spod waszych klawiatur rwące potoki nienawiści, albo zwykłej głupoty. Nawet czołowy portal plotkarski wyłączył komentarze pod artykułami o poszukiwaniach Piotrka. Bo to nie czas na spiskowe teorie, na rozsiewanie plotek i pomówień, na głupie i nic nie wnoszące dyskusje. Nie jest na to czas, a tym bardziej nie jest na to miejsce na profilu Agi. Zastanówcie się, zanim znów coś napiszecie pod jej zdjęciem. Okiełznajcie swoje okrucieństwo! To jest czyjeś życie, dramat, cierpienie, niepewność. Ponoć jesteśmy katolickim narodem? Może czas włączyć współczucie? To jest czas na modlitwę i trzymanie kciuków za Piotra i jego Rodzinę.

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…