Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Wpadka Xaviera Wiśniewskiego. Pokazał twarz Falco Adameusa i szybko usunął zdjęcie!

Michał Wiśniewski był niezadowolony?

Konrad Szczęsny 21 lutego 2021 17:11
Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Pod koniec stycznia tego roku Michał Wiśniewski został po raz piąty ojcem. Na świat przyszedł jego syn, któremu wraz z żoną nadał imiona Falco Amadeus. Do tej pory nie było wiadomo, jak wygląda najmłodsza pociecha lidera Ich Troje. Ujawnił to... jego najstarszy syn! Xavier szybko jednak usunął feralne zdjęcie z sieci.

Tak wygląda Falco Amadeus Wiśniewski, piąte dziecko Michała Wiśniewskiego

Mimo że jego życie prywatne zawsze było niezwykle medialne, jakiś czas temu Michał Wiśniewski podjął radykalną decyzję. Nie tylko przez długi czas ukrywał ślub z piątą żoną, lecz także... jej wizerunek! Pokazał go dopiero przy okazji wyborów prezydenckich latem zeszłego roku.

Podobnie było z ciążą Poli Wiśniewskiej. Mimo że informacje o niej pojawiały się w publikacjach już wcześniej, lider Ich Troje konsekwentnie im zaprzeczał. Dopiero pod koniec sierpnia opublikował w sieci nagranie z USG i zdradził, że wraz z ukochaną powitają na świecie synka, dla którego wybrali imiona Falco Amadeus.

Mimo że malec przyszedł na świat trzy tygodnie temu, do tej pory jego zdjęć próżno było szukać w sieci. Aż do teraz. Wizerunek piątego dziecka Michała Wiśniewskiego ujawnił... jego starszy syn, Xavier! 18-latek opublikował zdjęcie niemowlaka na swoim profilu na IstaStories. Chłopiec ma na nim na głowie pluszową ośmiornicę.

Jednak fotografia szybko zniknęła z sieci. Czyżby za sprawą interwencji lidera Ich Troje, który stara się za wszelką cenę chronić wizerunek najmłodszej pociechy? 

Falco Amadeus Wiśniewski, Xavier Wiśniewski, synowie Michała Wiśniewskiego, 21.02.2021 rok
Fot. Instagram/Screen za Pudelek

Zdjęcie Falco Amadeus, udostępnione przez Xaviera Wiśniewskiego w sieci

Dzieci Michała Wiśniewskiego. Jak nazywa się piątka jego pociech

Pierwszą żoną muzyka była wokalistka Magda Femme, z którą byli małżeństwem przez pięć lat, od 1996 do 2001 roku. Niestety, związek zakończył się w atmosferze skandalu i ich relacje do dziś są niezwykle napięte. Rok po rozwodzie, w 2002 roku, wziął ślub cywilny z Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz. Z kolei 10. grudnia 2003 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w szwedzkiej Kirunie – uroczystość była transmitowana na antenie TVN w show „Jestem jaki jestem”.

Muzyk po raz pierwszy został ojcem 24. czerwca 2002 roku. Wówczas na świat przyszedł jego syn Xavier Michał. Z kolei 21 sierpnia 2003 roku urodziła się córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, której nadali imiona Fabienne Marta. 

Po rozwodzie lider Ich Troje związał się z Anną Świątczak. Byli małżeństwem od 2006 do 2011 roku. W marcu 2007 roku wzięli ślub... w Las Vegas, który odbił się szerokim echem w mediach. Owocem ich relacji są córki Etiennette Anna (przyszła na świat 17. września 2006 roku) oraz Vivienne Vienna (urodziła się 2. lutego 2008 roku).

Michał Wiśniewski po rozstaniu z trzecią żoną związał się z córką byłego trenera polskiej kadry skoczków, Dominiką Tajner. Ich ślub odbył się 30. czerwca 2012 roku. Nie doczekali się dzieci, jednak wychowywali Maksymiliana, syna córki Apoloniusza Tajner z poprzedniego związku. Małżeństwo zakończyło się rozwodem 30. września 2019 roku.

Szybko wyszło na jaw, że lider Ich Troje jest w kolejnym związku. Żonie Poli oświadczył się w grudniu 2019 roku, ślub wzięli natomiast pięć miesięcy później, w kwietniu 2020 roku. Ich syn Falco Amadeus przyszedł na świat w styczniu 2021 roku. Jest piątym dzieckiem Michała Wiśniewskiego.

Muzyk podkreślał w wywiadach, że rodzicielstwo znacznie go odmłodziło i dzięki Falco ma mnóstwo energii i chęci do spędzania czasu z najbliższymi...  

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. Instagram

Michał Wiśniewski z piątą żoną Polą

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?