Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

„Powiedzieli sobie tak w ogrodzie”. Tak wyglądał ślub Michała Wiśniewskiego!

Znajomy pary ujawnił szczegóły ceremonii

Redakcja VIVA! 28 kwietnia 2020 20:45
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski od kilku miesięcy buduje szczęśliwą relację z tajemniczą Pauliną z Warszawy, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej. Media sugerowały, że dość szybko zdecydował się na kolejny ślub, ale wokalista nigdy nie odniósł się do tych plotek wprost. Ostatnio dał jednak do zrozumienia, że zmianę stanu cywilnego ma już za sobą. Teraz ujawniono szczegóły ceremonii!

Piąty ślub Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zaręczył się z nową partnerką pod koniec grudnia. Wówczas informację ujawnił bliski znajomy piosenkarza, publikując zdjęcie pary z podpisem „po zaręczynach Michała i Poli”.

Ostatnio muzyk udzielił wywiadu Telewizji WP, w którym zdradził, czym zajmuje się podczas izolacji. Poruszył temat zdalnego nauczania, mówiąc „wspólnie z żoną mamy ósemkę [dzieci], no i to jest co robić tak naprawdę”. Tymi słowami wywołał lawinę komentarzy o ceremonii w tajemnicy.

Jak informuje portal Plotek, lider Ich Troje rzeczywiście wziął ślub! Para pobrała się w zeszłym tygodniu, a uroczystość miała miejsce w ich domu pod Warszawą. „Z uwagi na okoliczności, ceremonia miała skromny i symboliczny charakter. Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie tak w ogrodzie, więc było romantycznie”, ujawnia informator Plotka.

„Paulina nie chce szumu wokół ich związku, nie ma parcia na szkło jak jego poprzednie partnerki, więc nie było mowy o powtórce z rozrywki w postaci wystawnego ślubu, przepychu i mediów. Michał zrozumiał też, że im ciszej będzie o jego życiu prywatnym, tym bardziej skorzystają na tym jego dzieci, które są na tyle dorosłe, że doniesienia mediów o tacie mocno je dotykają”, dodał znajomy wokalisty.

Michał Wiśniewski i Paulina poznali się przez internet. Szybko się zaprzyjaźnili, a po pierwszym spotkaniu stało się jasne, że łączy ich coś więcej. Media ustaliły, że wybranka piosenkarza również wychowuje czwórkę dzieci. Na początku ich związku sugerowano, że zostaną rodzicami, jednak para nigdy nie potwierdziła tych plotek.

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.