Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał, jak wygląda jego piąta żona!

Internauci doceniają naturalność wybranki lidera Ich Troje

Rafał Kowalski 29 czerwca 2020 15:58
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Zapowiadał, że nie pokaże publicznie swojej żony, ale z okazji wyborów prezydenckich zrobił wyjątek. Michał Wiśniewski dodał na swojego Instagrama fotografię z lokalu wyborczego, na której towarzyszy mu piękna żona Pola. Choć to pierwszy raz, gdy ją widzimy, większość fanów wokalisty już orzekła zgodnie, że ceni naturalność ukochanej muzyka.

Jak wygląda obecna żona Michała Wiśniewskiego? Zdjęcie Poli

Na portalu Instagram Michał Wiśniewski opublikował wczoraj nową fotografię. Piosenkarz podzielił się informacją, że w miejscowości Łazy zagłosował w wyborach prezydenckich oraz pochwalił się, że jego syn pierwszy raz również stanął przy urnie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak wygląda Pola – piąta żona artysty.

Internauci komplementowali wygląd drugiej połówki lidera Ich Troje. „Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie”; „Brawo. Piękna żona i widac ze naturalna” – to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci. Niestety wśród komentarzy znalazła się też krytyka wokalisty. Jedna z osób stwierdziła, że Michał Wiśniewski sztucznie ukrywa swoją ukochaną, by teraz pokazać ją światu. Muzyk zaprzeczył temu stwierdzeniu. Odezwała się też jego żona. „Rozumiem, że czas kwarantanny był trudny dla wszystkich, ale naprawdę zachęcam Panią do zajęcia się własnym życiem zamiast śledzić cudze. Polecam czytanie książek lub uprawianie warzyw na grządkach, to świetna sprawa”, napisała rozemocjonowana Pola.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - historia poznania

Przypomnijmy, jak poznała się para. „Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Poszliśmy na spacer z psami. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła”, opowiadał muzyk podczas rozmowy na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem. „Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają”, dodał.

Zakochani pobrali się w czasie pandemii, w swoim ogrodzie. I choć dzieci wokalisty, a także Poli, świetnie zareagowali na ich decyzję o ślubie, to muzyk mówił, że fanom z żoną raczej się nie pokaże. „Wyczerpałem chyba swój limit i pomyślałem, że jeżeli nie udawało się inaczej, to teraz zrobimy to tylko i wyłącznie dla siebie", zapowiedział w Plejadzie, ale jak widać się rozmyślił...

A Wam jak podoba się obecna żona piosenkarka? Pasują do siebie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Opublikowany przez Polę Wiśniewską Czwartek, 30 kwietnia 2020

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.