Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie tatą!

Wokalista zdradził imię dziecka

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2020 11:18
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski podzielił się ze swoimi fanami wspaniałą wiadomością! Wokalista Ich Troje po raz piąty zostanie tatą! Na Instagramie artysty pojawiło się poruszające nagranie z badania USG. Gwiazdor zdradził także płeć dziecka. Jakie imię wybrał dla swojego maleństwa?

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie tatą!

Wokalista Ich Troje nie kryje swojej radości! Wkrótce na świecie pojawi się jego piąte dziecko. Michał Wiśniewski z małżeństwa z Martą Wiśniewską doczekał się dwójki pociech: Xaviera Michała i Fabienne Marty. A młodsza dwójka rodzeństwa to owoc związku z Anną Świątczak: Etiennette Anna  i Vivienne Vienna. Michał Wiśniewski wspiera swoje pociechy w pasjach i jest dumny z ich sukcesów.  W mediach społecznościowych  publikuje wspólne fotografie z rodzinnych wypadów.

Niedawno wokalista po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu, a teraz wraz z żoną Pauliną poinformował, że ich rodzina wkrótce się powiększy. 

Muzyk pokazał na swoim Instagramie poruszające wideo z badania USG. Michał Wiśniewski  zdradził płeć i imię swojego dziecka. Na świecie pojawi się synek gwiazdora, którego wraz z żoną nazwą  Falco Amadeus.

,,Falco Amadeus 54321...", zasugerował pod postem wokalista. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321...

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Czy Michał Wiśniewski skorzysta z urlopu tacierzyńskiego i na chwilę zrezygnuje z koncertowania? ,,Każda z moich żon była "Matką Polką". Pola też taka będzie. Nie zamierzam siedzieć w domu i ona dobrze to rozumie. Poza tym ma już czwórkę dzieci, więc piąte niczego nie zmieni. Jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi. Ktoś musi zadbać o rodzinę. Pamiętam, jak kilka lat temu zbankrutowałem. To było trudne doświadczenie, ale jednak coś mi się w życiu udało", mówił Michał Wiśniewski w rozmowie z Na Żywo. 

Serdecznie gratulujemy! I życzymy dużo zdrowia!  

Michał Wiśniewski
Fot. Marcin Janiszewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.