Fot. XNews
O TYM SIĘ MÓWI

Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

Konrad Szczęsny 18 marca 2017 19:45
Fot. XNews

W jednym z ostatnich odcinków „Milionerów” doszło do dużej wpadki. Na zadane przed Huberta Urbańskiego pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi wśród tych, które wyświetliły się na ekranie. Uczestniczka, studentka kulturoznawstwa, pożegnała się z programem, a w Internecie rozpętała się burza.

Polecamy też: To było najbardziej kontrowersyjne pytanie w „Milionerach”. Pokazało, że kluczem do sukcesu są plotki

oraz: Kompromitująca wpadka w „Jeden z dziesięciu”! Tadeusz Sznuk nie uznał poprawnej odpowiedzi zawodnika. Jak do tego doszło?

Wpadka w „Milionerach”

Pytanie, które padło, brzmiało: który z wymienionych nie wystąpił w filmie fabularnym przed prezydenturą. Można było wskazać Lecha Kaczyńskiego (tak też zrobiła uczestniczka), Donalda Trumpa, Ronalda Reagana oraz Václava Havla. Problem w tym, że... wszyscy czterej panowie przed wygraniem wyborów prezydenckich mieli na koncie epizody w filmie!

Polecamy też: Występ Dominiki Gwit w „Tańcu z Gwiazdami” hitem Internetu! Aktorka zaliczyła zabawną wpadkę

Trump, Kaczyński, Reagan i Havel w filmie

Donald Trump pojawił się w uwielbianym w Polsce „Kevinie Samym w Nowym Yorku”, Lech Kaczyński w 1962 r. wraz z bratem Jarosławem wystąpił w „O dwóch takich, co ukradli Księżyc”, Ronald Reagan był przed objęciem prezydentury gwiazdą Hollywood, więc siłą rzeczy pojawił się w wielu produkcjach, jak choćby „Szlak do Santa Fe” czy „Droga przez college”. Producenci wskazali jako poprawną odpowiedź czeskiego prezydenta, jednak... internauci szybko wychwycili, że i ten wystąpił w jednym z filmów! Chodziło o produkcję „Każdy Młody Mężczyzna” (Každý mladý muž) z 1965 roku.

Polecamy też: „Teraz jest dużo większa szansa na milion"! Hubert Urbański zdradza tajemnice „Milionerów"

Internauci zdegustowani

Z jednej strony wpadka twórców programu odbiła się w mediach szerokim echem, z drugiej internauci nie zostawili także suchej nitki na uczestniczce, gdyż stwierdzili, że jej niewiedza była wyjątkowo porażająca. Jednak głosy te umilkły, gdy na jaw wyszła niekompetencja osób odpowiedzialnych za układanie pytań w „Milionerach”.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.