Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan. Najgorętsza przyjaźń polskiego show-biznesu w 5 cytatach

Konrad Szczęsny 21 grudnia 2016 18:45
Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News

Piękne, stylowe i niezależne. Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis i Małgorzata Rozenek-Majdan to mieszanka wybuchowa polskiego show-biznesu. Jak to się stało, że połączyła je przyjaźń? Czy to tylko zasługa „Azja Express”? Co je łączy, a co dzieli?

 

Polecamy też: Na ekranie ostry zawodnik, w życiu rodzinny facet. Michał Żurawski zdradził nam, jaki jest naprawdę

Hanna Lis o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Ostatnio trzy prezenterki gościły w „Dzień Dobry TVN”. Opowiadały tam o łączącej ich przyjaźni. Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu „Azja Express”. Najwcześniej do gustu przypadły sobie Hanna Lis oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Ponoć złapały świetny kontakt jeszcze przed programem. Do tych chwil powróciła w rozmowie właśnie prowadząca program „Bez Planu”.

 

Poznałam Małgosię przez telefon. Byłam strasznie rozłożona psychicznie perspektywą, że przez miesiąc nie będę widzieć swoich dzieci. Więc pomyślałam, że jest druga taka ofiara, Rozenek, to zadzwonię, żeby zapytać, jak perfekcyjnie poradzić sobie z rozłąką. Ta rozmowa trwała dwie i pół godziny, jak spotkałyśmy się na lotnisku wydawało mi się, że się znamy” - wspominała Hanna Lis.

Polecamy też: Była obiektem ataków hejterów, ale się podniosła. Zupełnie nowe życie Hanny Lis

Agnieszka Woźniak-Starak o Hannie Lis

Prowadząca „Azja Express” zwierzyła się z kolei, że od zawsze chciała poznać... Hannę Lis.

Zawsze spodziewałam się, że Hanka jest bardzo równą babką. Kocham kobiety, które zajmują się polityką. Darzę je wielką sympatią. Czasem łapiesz z kimś podobną energię, przelot, możemy gadać o głupotach i poważnych sprawach, lecą godziny i się nie nudzimy” - podkreślała Agnieszka Woźniak-Starak.

Polecamy też: Od "Perfekcyjnej Pani Domu" do idolki z "Azja Express". Wielka przemiana Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan o „Azja Express”

Żona Radosława Majdana opisała natomiast wigilię, na której bawili się ostatnio uczestnicy „Azja Express”.

Azja jest takim testem na relacje, na człowieka. Agnieszka wyprawiła przepiękną Wigilię. Wcześniej mówiła, że nie lubi stroików świątecznych. Ale jak weszłam do jej domu to po prostu mnie powaliło. Choinka miała z sześć metrów, wszędzie sople lodu, bardzo dla nas się postarała. My z Hanią wypadłyśmy bardzo blado z naszymi normalnymi stroikami” - podsumowała.

Polecamy też: Po udziale w „Azja Express” zakochała się w nich Polska. Czym urzekli widzów Lenio i Iza Miko?

Agnieszka Woźniak-Starak o Renacie Kaczoruk

Przy okazji Panie nie omieszkały nawiązać do specyficznej relacji, jaka łączyła prowadzącą i uczestników z dziewczyną Kuby Wojewódzkiego.

To był taki program, który zbliżył uczestników i myślę, że te relacje pozostaną nam na bardzo długo. No, oprócz jednej osoby, która się nie zbliżyła” – stwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak.

Hanna Lis o „Azja Express”

Wydaje się jednak, że trzy prezenterki są tymi, które najbardziej się do siebie zbliżyły. Potwierdzają to słowa Hanny Lis.

Nasza trójka się bardziej zbliżyła, niż inni. My wciąż, niemal wszyscy utrzymujemy ze sobą kontakt” - stwierdziła żona Tomasza Lisa.

 

Jak sądzicie, czy ta więź okaże się trwała?

Polecamy też: Żurawski, Miko, Włodarczyk. Kto stracił, a kto zyskał na udziale w „Azja Express”?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.